Beyler :( | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Beyler 5 yıl sonra aşık oldum hissediyorum bunu da ne yapacağımı sapıttım lan ergenler gibi başlık açıyorum.Ne feysbukta ne twitterda ifade edemiyorum çünkü kız görecek lan kimseye diyemiyorum buraya patladım.Arkadaşız.Ona karşı ne hissettiğimi bilmiyor.Söyleyemiyorum ne yapacağım ben beyler.

Cevap: Beyler :(

önce güven lazım güvenini getirmesi için içki vs iç ve bilinçsizce aklındakileri yüzüne söyle başka yolu yok ne yazıkki kendini paralar durursun yoksa

biliyodur ne hissettigini

bulus bi sekilde, bi yerde dururken ikiniz, durduk yerde tek elini tut gozlerine bak - "ya bisey dicem ben seni manyak gibi seviyorum benimle cıkarmısın" de sonra tıppp sustum yap, yaptıgına inanamamıs gibi davran ama cool'luğunu bozma tabi, bozarsan sıcarsın. cool ol ama sirin ol.

cıkar seninle :ka21:

biliyodur ne hissettigini

bulus bi sekilde, bi yerde dururken ikiniz, durduk yerde tek elini tut gozlerine bak - "ya bisey dicem ben seni manyak gibi seviyorum benimle cıkarmısın" de sonra tıppp sustum yap, yaptıgına inanamamıs gibi davran ama cool'luğunu bozma tabi, bozarsan sıcarsın. cool ol ama sirin ol.

cıkar seninle :ka21:

Reis zaten buluşuyoruz.Dün Antalya'da denize bakan bi restorandaydık.Akdeniz akşamları çaldı durdu beynimde. Ben zaten şakaya vurdurup birşeyleri belli ediyorum.Anlıyordur yani.

Ya biz onunla devamlı şakalaşırız işte.en son twitterda özlenen bile yokluğundan utanır vs yazmış.gerçekten çok utandım öğrenince dedim.özlenen kendini biliyo dostum dedi cepte mesajlaşırken o sırada kötü hissettim kendimi ama onu ciddi manada mı demiştir bilmiyorum.çünkü şu an sevdiği birisi yok eminim.

Ya biz onunla devamlı şakalaşırız işte.en son twitterda özlenen bile yokluğundan utanır vs yazmış.gerçekten çok utandım öğrenince dedim.özlenen kendini biliyo dostum dedi cepte mesajlaşırken o sırada kötü hissettim kendimi ama onu ciddi manada mı demiştir bilmiyorum.çünkü şu an sevdiği birisi yok eminim.

durduğun hata kardeş :)

Üst Alt