# Bilal Özhan | Galatasaray A2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bilal Özhan | Galatasaray A2

Bilal_Ozhan.jpg

Doğum tarihi :1992-04-29

Mevki: ortasaha

Cevap: # Bilal Özhan

bilalin adını anmamak olmaz. geçen sezonun en iyilerindendi benim de en beğendiğim futbolcuydu. top ayağına yakışıyo..bu sezon hücumdan çok ortasahanın ortasında oynuyo bugünkü maçta izliycem.ve bilal diğerlerinden farklı yetenek olarak. a takıma çıkarsa şaşırmamak lazım.

''Altyapıdan sene de 1 tane Semih gibi, Mertan gibi, Bilal gibi adam çıkarmak takriben 10 milyon € 'ya yakın bir kardır.''

Refik AKKÜLAH -GSC Parçalı Üyeler Kurulu Yrd. Koordinatörü

kayseri şekerspora kiralanmış 1 yıllığına.inşallah orda ofansif ortasaha oynar da yeteneklerini gösterir.altyapıda defansif ortasaha oynamaktan helak oldu bebe. ne alakası var ön liberoyla bu çocuğun anlamadım.altyapı hocaları değişmeli.ali yavaş gelmeli başa.

kayseri şekerspora kiralanmış 1 yıllığına.inşallah orda ofansif ortasaha oynar da yeteneklerini gösterir.altyapıda defansif ortasaha oynamaktan helak oldu bebe. ne alakası var ön liberoyla bu çocuğun anlamadım.altyapı hocaları değişmeli.ali yavaş gelmeli başa.
on liberoyla alakasi yok ama farkli yonleri gelissin diye bazen mevki degisiklikleri olabiliyor

Üst Alt