Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

Cevap: Bild: "Galatasaray'dan Diego'ya 10 Milyon"

---------Muslera--------

Sabri-Urfali-Servet-Balta

-------Melo-Selcuk----

Kazim----Diego----Podolski

---------Baros--------

Eboue her yerde oynuyor, ikinci yari girsin artik :asd:

Hoca kadro çok güzel de Eboue'ye kıyamam ya.Herif AWP mermisi gibi resmen delip geçiyor.Ama Diego da süper olurdu ha.

Diego'ya Podolski den fazla sevinirim. Melo ve Selcugun orta saha oynadigi bir takimda Diego tipi 10 numaralar cosar/costurur. bundan 100% eminim. Baros ve Elmander birden patlama yapar.

Ah su yabanci sinirlamasi olmasaydi :eek:

İşte aynen şuna benzer bir şey olabilirdi.Tabi o zaman ligi oynamanın manası da kalmazdı:)

Ah o sinirlama olmasa söyle olabilirdi.

---------Muslera--------

Eboue-Urfali-Garay-Kabala bi Zenci

-------Melo-Selcuk----

Keita----Diego----Podolski

---------Baros--------

Şaka maka bu durum olayın vehametini ortaya koyuyor.Selçuk'tan başka kadroya yazdığın bütün Türkleri mecburiyetten yazıyorsun.

Şaka maka bu durum olayın vehametini ortaya koyuyor.Selçuk'tan başka kadroya yazdığın bütün Türkleri mecburiyetten yazıyorsun.

Aynen. Su play-off denen sacma seyi getireceklerine yabanci sinirlamasini kaldirsalar Türk futboluna cok büyük bir iyilik yapmis olurlardi. Ama nerdeee.

İnşallah gelmez.Sıktı artık tüm maç boyu tek adamın ayağına baktığımız dönemler.Takım izlemek istiyorum.

İnşallah gelmez.Sıktı artık tüm maç boyu tek adamın ayağına baktığımız dönemler.Takım izlemek istiyorum.

Diego zaten o takımı yönlendirecek oyuncudur. Bir araba'da motor olup sanzıman olmazsa o araba yürümez. Ileride top yapacak adam yok, haliyle de top tutacak adam yok. Toplar duvar misali gittigi gibi geri dönüyor.

Diego zaten o takımı yönlendirecek oyuncudur. Bir araba'da motor olup sanzıman olmazsa o araba yürümez. Ileride top yapacak adam yok, haliyle de top tutacak adam yok. Toplar duvar misali gittigi gibi geri dönüyor.

Melo Juve'de oynayamadıgı futbolu oynuyor. Bunu gördükten sonra Diego'ya da varım.

Bende Mete gibi düşünmeye başladım. 1-2 ay önce Diegoyu öldürseler istemezdim ama görüyorum ki Arda da gittikten sonra kesinlikle lazım Diego tarzı bir adam. Umarım 3'e 5'e bakmazlarda alırlar şu herifi.

Yav arkadaşlar şaşırdınız mı oruç kafanıza mı vurdu noldu? Diego dan bahsediyoruz 10 milyon euro fazla diyorsunuz. Diego şu an dünyada var olan has, hakiki 10 numaraların şahı. Mevkisinde bu adamdan iyi sayılı futbolcu var. Diego en en en az bir arda kadar katkı sağlar bu takıma ve arda 12 ye gidiyorsa, diego nun ederi 15 mil eurodur. İnşallah doğrudur ve 10 milyon euro ya bu adamı alabiliriz. Terim böyle bir 10 numarayla uçurur bu takımı uçurur, ne olduğunu anlayamazsınız.

10 numaraya ihtiyacımız var doğru,ama kanat oyuncusuna daha çok ihtiyacımız var.Diego transferi,kaliteli sol açık transferine engelse,gelmesin.

10 numaraya ihtiyacımız var doğru,ama kanat oyuncusuna daha çok ihtiyacımız var.Diego transferi,kaliteli sol açık transferine engelse,gelmesin.

Yalnız önem sırası kesin bir şekilde sol açıkta demek yanlış. Sol açık transferi yapsak, Diego tarzı bir adam lazım olacak, Diego gibi birini alsak, sol açık lazım olacak. %50 diyorum ben. İkisi de hayati önem taşıyor. Tabi Terim'in tam olarak nasıl bir sistemle oynadığını bilemiyorum, lig başlasa daha net yorum yapılabilir.

Bu adam gelirse ya 4-2-3-1 oynarız, ya da 4-1-2-1-2 oynarız çift forvet. İkinci durumda kanat problemini de çözmüş oluruz gerek kalmaz kanat transferine.

Üst Alt