Bild: "Köln daha çok paraya hayır diyemez" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Köln daha çok paraya hayır diyemez"

3,h=343.bild.jpg

Die Türken lassen einfach nicht locker ...

Türkler pes etmiyor.

Ihr verbessertes Angebot: 10 Millionen Euro Ablöse und rund 3,3 Mios netto Gehalt für Poldi!

Yeni teklfileri: 10 Milyon Euro bonservis ve yaklasik 3,3 Milyon Euro net maas, Podolski icin.

Diese Anfrage bestätigte gestern der FC: „Montagmorgen ist eine offizielle Anfrage von Galatasaray auf der Geschäftsstelle eingegangen.“

Bu teklifi dün Köln dogruladi: https://www.gscimbom.com/forum/hald.../82835-koln-teklifimizi-resmen-reddetti_.html

Doch die Kölner winkten wie schon am Wochenende erneut sofort ab: „Wir gehen weiter davon aus, dass Podolski seinen Vertrag beim FC erfüllt.“

Bu teklifi ama ayni hafta sonunda oldugu gibi hemen geri cevirdiler.

ABER: Eine klare Absage hört sich aber anders an. Offenbar ist nun der Poker um eine höhere Ablöse eröffnet ...

Ama bu red cevabi ile konu kapanmis degil gibi. Köln bu kumarda sadece daha cok para istiyora benziyor.

Fakt ist, dass der 1. FC Köln bei rund 30 Millionen Euro Verbindlichkeiten jeden größere Einnahme dringend gebrauchen kann.

Köln'ün yaklasik 30 Milyon Euro borcu oldugu icin her gelire muhtaclar suanda.

Da klingt die FC-Antwort so, als würde man bei einer höheren Ablöse (15 Millionen) für Poldi doch schwach werden.

Bu yüzden de bu cevap sanki daha cok para(15 Milyon Euro) istiyorlar gibi. Bu yeni rakama da eger teklif edilirse hayir diyemezler.

GSC Haber

Cevap: Bild: "G.Saray Podolski icin teklifi yükseltti"

Köln'nün yaptığı açıklamada, Podolski'nin kalacağını umuyoruz diye bir cümlede yer alıyor. Lincoln'ün transferine çok benziyor. Podolski gelmek istiyor. Kölnde fiyat artırmaya çalışıyor. Taraftar baskısından korktuğu için sürekli reddedecektir. Transferi bitincede kendi gitmek istedi diye açıklamalar gelecektir.

Bence oldu bu iş. Bir de Diego gelirse mükemmel olacak.. Yerli Sercan gibi bir oyuncu ile transfer kapanır..

ardanın bizden gidiği gibi.

ben podolskiyi çok istiyorum açıkçası .soldan girip bozuka gibi şut adan skorer adam istiyorum artık.

stancunun oynadığı eskişehir maçı hala aklımda ne keyif almıştım mesela.

inşallah alırız.

INSALLAH olur bu transfer, bide diego gelse bu takim super olur, banko sampiyon :p

Muslera

Eboue

Ujfa

Servet

Gokhan Suzen :p

Melo

Selcuk

Diego

Kazim

Podolski

Baros

10 milyona çıkmışız galiba haberde. Alternatif de kalmadı son güne kadar beklersek olacağı bu. 10 milyon Podolski için bence çok.

10 milyona çıkmışız galiba haberde. Alternatif de kalmadı son güne kadar beklersek olacağı bu. 10 milyon Podolski için bence çok.

Nesi çok anlmadım?Adam daha 26 yaşında hala piyasası olan,kaliteli,kendini kanıtlamış bir oyuncu.Alman milli takımının 92 kez formasını giymiş ve 42 gol atmış:yenieek:

Bence en fazla 8e bitecek bu transfer yada olmayacak. İyi pazarlık yapıyoruz bu sene.

Üst Alt