Bilet Fiyatları İnsin, TT Arena Coşsun… | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilet Fiyatları İnsin, TT Arena Coşsun…

Geçtiğimiz yıl devre arası açılan yeni stadımızın, hali hazırda Devam eden ulaşım sorunu ve nispeten pahalı Bilet fiyatları sebebiyle her maç istediğimiz dolulukta göremeyebiliyoruz.

Geçtiğimiz yıl en kalabalık Maçımız olan Sivasspor ve Fenerbahçe maçlarında Bile Batı ve Doğu tribünlerdeki boşluklar göze çarpıyordu. Taraftarlar maç seçtiği için, bu 2 maçı 40 bin taraftara oynayan Galatasaray, diğer maçlarında 20-25bin seyirci ortalamasına ancak ulaşmıştı. Satılan komibine adedinden bile daha az seyircinin stada gelmesi, ulaşımdaki çilenin katlanılmaz boyutlarını net olarak ortaya koymaktadır.

Bu yıl, ulaşım sorununda henüz bir iyileştirme olmaması sebebiyle, taraftarlar maç seçmeye Devam etmekteler. Bu durum, Galatasaray ‘ımızın şampiyonluk yarışı verdiği bu sezon bazı maçlarda yanlız kalmasına ve sahadan istediği skorları alamamasına sebep olabilir.

Her türlü olumsuzluğa rağmen, Bilet fiyatlarında düzenlemeye gidilerek, bu dezavantaj ortadan Kaldırılabilir ve tribünlerin her maç dolması sağlanabilir. Bu sebeple yöneticilerimizden, bilet fiyatlarında düzenleme yapmasını ve bu kapsamda;

1-) Boş kalan doğu ve batı tribünlerindeki pahalı dilim koltukların fiyatlarını,

2-) Maç günleri Kuzey ve Güney 4ncü kat biletlerini,

yarı yarıya indirilmesi talep ediyoruz. Böylelikle öğrenci yada ekonomik açıdan zorlanan Taraftarımızı stada çekmeyi ve Galatasaray ‘ın zirve mücedelesinde asla yanlız yürümemesini sağlayabiliriz.

Değerli Kulüp Yöneticilerimize duyurulur.

GSCimbom.com Forumu

Portal Konusu

Cevap: Bilet Fiyatları İnsin, TT Arena Coşsun…

Düşeceğini zannetmiyorum.Zaten stad çıkışı halen çileyken düşürmesinler de,ordaki insanlara yazık.

Stad güzel ama Olimpiyat çilesinden pek farkı yok şu anlık.

Cok yerinde bi konu olmus.. Bilet fiyatlarini biraz asagi cekseler her mac en az 30-40 bin olur.. Ulasimla ilgili clismalar basliyor zaten.milli mac oncesi incelemeler baslicakmis.

Kadinlar ve cocuklar o bosluklari doldurabilirdi aslinda ama doldurmuyorlar. Parasini da TFF´den alacagiz zaten. Yani o modern stada kadin ve cocuk gitmeyecekse nereye gidecek? Neden gelmiyorlar?

Bu sene 35.000'den az seyirci görmedim ben, bence doluluk oranı iyi stadın.

Bilet fiyatları düşebilir o ayrı konu.

Bence de bilet fiyatları pahalı öğrenciyiz arkadaşlarla gitmeyi planlıyoruz ama bilet fiyatları açıklandığında hevesimiz kursağımızda kalıyor.

Bence düşmesin kombine alanlar enayi miydi? Ben almadım ama alanlara yazık

pegasus alt için 40 lira süper bir fiyat ama diğer kalan yerlerdeki biyat fiyatları uçuk 150 lira felan veremiyo bizim taraftarımız...

Bayan seyirci oranımız çok düşük buda var birde...

bir öğrenci olarak bilet fiyatları yüzünden maça gidemiyorum 150 lira biletmi olur git gel yemek ye 175 lirayı buluyor kale arkaları da hemen tükeniyor her Allahın maçı o kadar para verecek durumumuz yok biraz indirsinler tamamen dolar aynı hasılat elde edilir

ya o maratonları anlamak güç.400lira,300lira,350 lira.stad boş gözüküyor.

yahu hala hatırlarım geçen sene bu adnan polat anteple kupa maçında 600tlye bilet açıklamıştı.

böyle eskişehir,mersin zart zurt maçlarında 250den fazla bilet olması bence saçma.

300-400 satacağına o fiyata sat.insanlar zaten forma ,atkı cart curt gelince parasını bırakır.yemeğini yer,içer.gene para bize gelir.

Keşke İstanbulda olup G.sarayı izleyebilsem pahalı bilete de razıyım, biz Galatasarayı uzaktan sevdik malesef :)

Valla bu işin Galatasaraylılıkla pek alakası yok.Benim 5bin TL para verip kombine aldığım yerdeki bilet fiyatları 100-200TL olursa,yılda o stadda 30'dan fazla maç oynanmadığı süre içerisinde zararlı olurum.Kombine almanın mantığı budur,tüm sezonun parasını daha ucuz şekilde peşin verip hem klübün anlık nakit ihtiyacını gidermek hem de maçları sezon boyunca daha ucuza izlemek olur.

Şimdi orada milletin 4bin-5binTL verip kombine aldığı yerdeki biletler 150TL+ fiyatında satılıyor.Olası bir indirim olsa,buradan kombine sahibi herhangi biri mağdur oldum diyip tüketici mahkemesine başvursa gerisi çorap söküğü gibi gelir.Sonuçta hiçbirimiz sokaktan kazanmıyoruz parayı,kulübümüze helal-i hoş olsun da diyebiliriz ama bu da enayilik olur.

Üst Alt