Bilet Fiyatlarında İndirim ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilet Fiyatlarında İndirim !

Cevap: Bilet Fiyatlarında İndirim !

1 yıllık fiyatı söyledim sana, geçen sene 3 küsür verdim verdim 1.5 yıla, 1 yıllık kombineye 2250 verdim,

şimdi çıkıp bana fiyatları açıklasın birisi..

4. kategori en az 100 tl olmalıydı ki bi anlamı olsun aldığım biletin

yanlış biliyormuşum o zaman Berk anladım sende haklısın kombine sahipleri de haklı

Ciddi ciddi dedikleri fiyattan çıkarmışlar 11 den beri bilet almaya çalışıyorum ama şu aptal pin şifresi yüzünden hep hata verdi 5 dakika önce defalarca girdiğim şifreyi tekrar girdim ve kabul etti sonunda aynı olayı son fener maçında da yapmıştı deli etmişti beni gidememiştim maça.

Bu arada tüm biletler ucuzu, pahalısı duruyor içinde azcık bile hevesi olan arkadaşlar kaçırmasınlar bu fırsatı..

Durumu müsayit olan arkadaşlar hazır fiyatlar inmişken yüklenin biletlere.

İndirim maç haftaiçi olduğundan dolayı oldu, Twitter'dan ebrukoksal1'i takip edin ;)

Haftasonu maçlarında yine bu fiyatların üstünde olacak :(

böyle bir mantık mı olur lan hafta içi diye ucuz yapıyorlar taraftarı köle gibi kullanıyorlar hafta içi işlerine gelmiyor diye indiriyorlar hif taraftar gitmese stada hakkıdır yani gidecektim maça ama sırf hafta içi içinse bu indirim vazgeçtim gitmiyorum

Bu arada 600 TL'ye satılan bilet adedi 128 taneymiş;

Ebru Köksal;

600 tl'lik koltuk sadece 128 adet, onun da musterisi var arkadaslar. Antep maci fiyatlari daha uygun olacak.

Bilet fiyatlari rakibe ve macin hafta arasi olup olmadigina gore belirleniyor, ortalamasi her zaman kombine fiyatinin uzerinde olacak.

metro otoparkinin temizlenmesini sisli belediyesinden bekliyoruz, guvenlik de tahliye konusunda uyarildi tekrar.

böyle bir mantık mı olur lan hafta içi diye ucuz yapıyorlar taraftarı köle gibi kullanıyorlar hafta içi işlerine gelmiyor diye indiriyorlar hif taraftar gitmese stada hakkıdır yani gidecektim maça ama sırf hafta içi içinse bu indirim vazgeçtim gitmiyorum

Böyle düşünmen yanlış. Kombine fiyatlarına göre belirleniyor bilet fiyatları. Eğer çok ucuz yaparlarsa kombine alan 27 bin taraftarın hakkı yenmiş olur bu sefer de ;)

1.Kategori 50 TL

2.Kategori 40 TL

3.Kategori 30 TL

4.Kategori 20 TL

5.Kategori 10 TL

6.Kategori 5 TL

7.Kategori Bedava

Böyle olmaliydi bence.. Belki bu sartlarda 45 bini buluruz..

İndirim dediniz alın size indirim hadi bakalım kaç bin olacak Çarşamba günü göreceğiz hep beraber.

aynen bizim taraftar artık tam destek hep destek mantığını yeniden kazanması lazım pahalı ucuz neyse takıma destek olabılmek ıcın herkes üzerine düşen görevi yapsın yapıcı ve olumlu olalım artık geçen sene dibe vurduk zaten Büyük Galatasaray Taraftarı Duyarlı Ol.

Çok övdüğün fener taraftarınıda gördük 2 maçtır İbrahim :)

Osman ben onlarin neyini övüyorum biliyormusun..? Stadi doldurup doldurmadiklarini degil..!!!

"Haksizliga ugradiklarini düsündüklerinde Seslerini cok pis bir sekilde duyurabiliyorlar, birlik oluyorlar. Haksiz olduklarinda dahi kendilerini Kamoyuna Hakli, Magdur gösterebilecek kadara Seslerini duyurabiliyorlar"

Ben bunu söylemeye calisiyorum...

Osman ben onlarin neyini övüyorum biliyormusun..? Stadi doldurup doldurmadiklarini degil..!!!

"Haksizliga ugradiklarini düsündüklerinde Seslerini cok pis bir sekilde duyurabiliyorlar, birlik oluyorlar. Haksiz olduklarinda dahi kendilerini Kamoyuna Hakli, Magdur gösterebilecek kadara Seslerini duyurabiliyorlar"

Ben bunu söylemeye calisiyorum...

Stad doluluk konusunda da övdün İbrahim ama 2. söylediğine kesinlikle katılıyorum görüyorsun Hakem ince ince bizi doğruyor sahada ama taraftar Hakemi eleştireceği yerde hakemi eleştirmiyor farklı yerleri eleştiriyor bu konuda haklısın adamlar kadar olamıyoruz.

Ayrica bir Site yokmudur Maclara giden Seyirci sayilarini Mac günü yazan..? Almanyada Her Maca Kac seyircinin gittigini biliyoruz hemen..

Üst Alt