Bilet Fiyatlarında İndirim ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilet Fiyatlarında İndirim !

Cevap: Bilet Fiyatlarında İndirim !

1. Kategori - 200.00 TL

2. Kategori - 150.00 TL

3. Kategori - 100.00 TL

4. Kategori - 50.00 TL

5. Kategori - 40.00 TL

6. Kategori - 30.00 TL

7. Kategori - 30.00 TL

boyle olmalı diye düşünüyorum.

bu kategorilerin koltuk sayılarını bilen varmı ?

birde kaç kombine satılmış ?

Bu fiyatlari daha da indiremezsiniz, kombine alanlara haksizlik olur.

Kombine alanlar demez mi kombine fiyatlarini da indirin diye. Bu fiyatlar diger fiyatlara bakaraktan gayet iyi. Bu fiyatlara stad dolmalidir.

Bu fiyatlari daha da indiremezsiniz, kombine alanlara haksizlik olur.

Kombine alanlar demez mi kombine fiyatlarini da indirin diye. Bu fiyatlar diger fiyatlara bakaraktan gayet iyi. Bu fiyatlara stad dolmalidir.

O konunun icabınada arada sırada bilet fiyatlarını 600 tl ye çekerek bakıyorlar sanırım.

şampiyonlar ligi maçı mı izliyorsun birader?bu yıl destege herzamankinden fazla ihtiyacımız var.şampiyon olan takımın kasasına 100 milyona yakın para giriyor.bu yıl herkes stada gelmeli,desteklemeli.40.000 değil, full olmalı o stad.

bu fiyatlar gayet uygun.vip biletler gayet iyi işte 300-250...125 liraya maratondan maç izlicez,350yada 250den aşağı olmuyordu genelde

İŞTE G.ANTEP MAÇINDAKİ BİLET FİYATLARI:

1. Kategori - 300.00 TL

2. Kategori - 250.00 TL

3. Kategori - 125.00 TL

4. Kategori - 60.00 TL

5. Kategori - 40.00 TL

6. Kategori - 30.00 TL

7. Kategori - 30.00 TL

BURSASPOR MAÇINDAKİ BİLET FİYATLARI:

1. Kategori 600,00 TL

2. Kategori 500,00 TL

3. Kategori 350,00 TL

4. Kategori 200,00 TL

5. Kategori 150,00 TL

6. Kategori 80,00 TL

7. Kategori 40,00 TL

daha ne isyorsunuz ben anlamıyorum.

Eh işte, idare eder. Ama yönetimin doğrulaması gerekiyor bunu. Bursaspor maçından önce de benzer haber çıkmıştı.

Bu indirimli fiyatlarla en az 45bin taraftarın maça geleceğini düşünüyorum ayrıca bizim oynadığımız bütün içsaha maçları ya hafta içi yada pazar günü oynanıyor bu da fazla taraftarın maça gelmesine engel oluyor tabi yolların durumuda taraftarın maça gelmemesinde bir etken

Haftaiçi maç zaten az gelen olur diye düşünülüp yapılmış bir şey bence. İlk haftasonu maçında yine Pegasus üst 40 TL Pegasus alt 60 tl olacaktır.

Üst Alt