Biletlerde %25 İndirim Söylentisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Cevap: Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

ya kardeşim şuan saçma sapan konuşuyorsunuz.göztepe maçı ,ükarşıyaka maçı 10 lira kale arkaları.ya bi kendinize gelin cillop gibi stadda maç izliyorsunuz.10-15lira ya bilet istiyorsunuz.

ayıptır yahu

kardeşim hala gurur yapıyorsunuz.Stadın güzelliğine diyecek lafımız yok.Sen bu çileye hiç ortak oldun mu ? Fiyatların düşürülmesinin talebindeki sebep.Yol sorunu yol.Düşürülmez ise seyirci sayısı düşecek.bundan haz mı alacaksınız? anlamıyorum ki.

kardeşim hala gurur yapıyorsunuz.Stadın güzelliğine diyecek lafımız yok.Sen bu çileye hiç ortak oldun mu ? Fiyatların düşürülmesinin talebindeki sebep.Yol sorunu yol.Düşürülmez ise seyirci sayısı düşecek.bundan haz mı alacaksınız? anlamıyorum ki.

yahu ne gururu?bilet fiyatlarının düşürülmesi gerekiyor ama kale arkalarının değil.

maratonlar düşsün yeterli.

Söylentiden öte oldugu söylenıyor cok ta iyi olur bence boş tirbünlere oynamak kötü oluyordur futbolcu acısından..

En ucuz bilet 20 lira en pahalı bilet ise 200 lira olmalıdır.Arena tamam Arena'da çok yüksek fiyatlar.

turkıye kupasındaki antep maçında da bılet fıyatları ılk boyle açıklandı.sonra indirim yapıldı.bakalım yarın belli olur

575 liraya bir buçuk sezonluk kombine aldım. Bursaspor maçı biletleri içinde 600 liralık bile var. Kombine gerçekten büyük avantaj, her türlü kârlısın.

ben peki malmıyım da gidip indirimsiz kombine aldım?

bana da verdiğim paranın yüzde 25 ini iade etsinler o zaman.

eğer böyle birşey olursa kendimi kandırılmış hissederim, yaklaşık 7 senedir düzenli olarak kombine alıyorum, seneye almam

eğer böyle birşey olursa kendimi kandırılmış hissederim, yaklaşık 7 senedir düzenli olarak kombine alıyorum, seneye almam

seneye alacağın kombineye indirim yaparlar öle olmazmı???

ayrıca bir ürün satışa çıktığı zaman 100tl ye alan malmı oluyo. sora o ürün bi indirime giriyo 40tlye kadar. biraz saçma bir örnek oldu ama idare et:)

Örnek vereyim;

Sen bu mantıkla, cep telefonu, bilgisayar veya herhangi bir ürün fln da alma. Çünkü aldığın cep telefonunun veya başka bir ürünün 1 ay sonra fiyatı zaten %25'den fazla düşüyor. Gidip firmalara ''ben mal mıyım?'' diyebiliyor musun?

seneye alacağın kombineye indirim yaparlar öle olmazmı???

ayrıca bir ürün satışa çıktığı zaman 100tl ye alan malmı oluyo. sora o ürün bi indirime giriyo 40tlye kadar. biraz saçma bir örnek oldu ama idare et:)

sen bu söylediklerinden herhangi birisine inandın mı =)

seneye indirim falan yapmazlar kesinlikle..

ve evet saçma oldu biraz =) indirime giren ürünler 6 hafta sonra girmiyor sezon sonu giriyor=) ocakta indirim yapsınlar eyvallah derim..

ayrıca şu da var ki, birsürü kombine kart alan insan benim gibi düşünüyor ve doğaldır, insanları istismar etmektir bu, indirim yapmasınlar gerekirse gider 1 er ürün daha alırım kulübüme katkıda bulunurum ama indirim yapılınca aptal yerine konulmuş gibi hissediyorum.

Örnek vereyim;

Sen bu mantıkla, cep telefonu, bilgisayar veya herhangi bir ürün fln da alma. Çünkü aldığın cep telefonunun veya başka bir ürünün 1 ay sonra fiyatı zaten %25'den fazla düşüyor. Gidip firmalara ''ben mal mıyım?'' diyebiliyor musun?

cevabımı asağıda verdim, teknoloji sürekli değişen birşeydir, yeni geliştirilmiş bir üst versiyon kombine mi çıkıyor da indirim yapılıyor bunlara?

söylediğiniz saçma olduğunu siz de biliyorsunuz

kombine alanlar zaten karlı maç başına vurduğında ancak verdiğimiz paralar galatasarayımıza gidiyor zaten indirim 600 luk 400 luk lerde olmalı

cevabımı asağıda verdim, teknoloji sürekli değişen birşeydir, yeni geliştirilmiş bir üst versiyon kombine mi çıkıyor da indirim yapılıyor bunlara?

söylediğiniz saçma olduğunu siz de biliyorsunuz

Dünya'da hiç birşey yok ki, ne zam görmesin, ne de indirim görmesin. ''herhangi bir ürün'' demişim, ''herhangi bir ürün'' illa ki teknoloji olmak zorunda değil. Bugün günümüzde benzin de indirime giriyor, altında fiyat kırıyor, dolar da düşüyor. Yeri geliyor zamlanıyor.

Üst Alt