Biletlerde %25 İndirim Söylentisi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Cevap: Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Dünya'da hiç birşey yok ki, ne zam görmesin, ne de indirim görmesin. ''herhangi bir ürün'' demişim, ''herhangi bir ürün'' illa ki teknoloji olmak zorunda değil. Bugün günümüzde benzin de indirime giriyor, altında fiyat kırıyor, dolar da düşüyor. Yeri geliyor zamlanıyor.

sen hiç sene içinde talep çok abi şu biletlere zam yapalım diyen bir kulüp gördün mü =) özellikle Galatasaray? her sene indirim indirim... bir kere de zamlandığını görmedik, senin dediklerin hayatın her alanında geçerli tabiki ama bilet konusunda hep indirim lafı dolaşır hiç zam lafı dolaşmaz

İlk maçlarda tribünlerin Kale arkaları neredeyse dolu ama Maraton tribünün yarısı anca dolmuştu.

Aslında ben bu bilet fiyatlarıyla stadın bu kadar dolacağını bile tahmin etmiyordum. 1 maç için 100 lira verecek maksimum 10 bin kişi vardır.. Asgari ücretli, memur veya küçük esnaf o paraları nasıl versin.. 100-200 liraya maç bileti mi olur... Bıraksınlar herkes maçları izleyebilsin.

Derbi dışındaki Lig maçlarında kale arkaları 25 doğu ve batı tribünleri ise 50 lirayı geçmemeli.. Önemli olan dolu tribünler önünde maçları oynamak. Stadın boş kalması kimseye fayda getimez.

Yönetim sağlam bir indirime gitmeli.

sen hiç sene içinde talep çok abi şu biletlere zam yapalım diyen bir kulüp gördün mü =) özellikle Galatasaray? her sene indirim indirim... bir kere de zamlandığını görmedik, senin dediklerin hayatın her alanında geçerli tabiki ama bilet konusunda hep indirim lafı dolaşır hiç zam lafı dolaşmaz

ASY'de bile yıllık ortalaması 10-15.000 olan bir takımın TTArena stadını doldurması içi indirim yapma mecburiyeti vardır. Bu fiyatlara bir de zam yapılırsa 50.000 kişilik stad da her hafta 15-20.000 kişi bomboş stadı izlersiniz. O zaman bu stada, bu rezilliğe ne gerek vardı ki? ASY'yi neden yıktırdık biz onu anlamadım.

Bu stad daha fazla seyirci için yapıldı diye zannederdim. Meğer daha fazla para amacı güdülüyormuş.

ASY'de bile yıllık ortalaması 10-15.000 olan bir takımın TTArena stadını doldurması içi indirim yapma mecburiyeti vardır. Bu fiyatlara bir de zam yapılırsa 50.000 kişilik stad da her hafta 15-20.000 kişi bomboş stadı izlersiniz. O zaman bu stada, bu rezilliğe ne gerek vardı ki? ASY'yi neden yıktırdık biz onu anlamadım.

benim karşı olduğum şeyler söylemiyosun babacım, sana yüzde yüz katılıyorum, sene başında yapacaklardı ama o indirimi, taraftarı keriz yerine koyup bir kısmından yüksek fiyat alıp sonra diğerlerinden düşük fiyat almaya çalışmıcaklar şark kurnazlığı yapıp, geçen seneden belliydi stadın dolmayacağı.

ben biletler pahalı olsun demiyorum farkındaysan.

Bilet fiyatları o kadar mı etkiliyor mali işleri :D Ayrıca ucuz olsa stad tam dolar ve daha fazla para kazanırlar. Şu maçlarda 25.000 kişi falan var.

Para vermezsen kulübün nasıl kalkınacak küçük dostum? :) Uzaydan oyuncu inmeyecek ya, transfer istiyorsanız; e bir zahmet biraz fazla para kazandırın.

Bilet fiyatları düşerse 25 bin kişilik stada 40 bin kişi gelir.. Zarar etme şansın yok. Sürümden kazanırsın sonuçta.

Atıyorum pahalı bilet fiyatlarıyla 25 bin taraftar kulübe 1 milyon tl bırakıyor; Ucuz bilet fiyatlarıyla ise 40 bin kişi 1 milyon 250 bin tl bırakıyor..

Sen hangisini tercih edersin? Ben ikincisini tercih ederim.. Ucuzlat bilet fiyatlarını, stat dolsun..Futbol taraftarla güzel.. Taraftarların stada gidememesinin tek nedeni maddi yetersizlik.. Biz her maç 100 tl verecek zenginlikte bir ülke değiliz.

maçın bilet fiyatları belli olmuştur.

1. kategori - 600.00 tl (kapalı-numaralı vip 1)

2. kategori - 500.00 tl (kapalı-numaralı vip 2)

3. kategori - 350.00 tl (numaralı alt orta)

5. kategori - 150.00 tl (kapalı-numaralı alt)

6. kategori - 80.00 tl (kapalı-numaralı üst)

7. kategori - 40.00 tl (kale arkası)

8. kategori -rakip takım - 40.00 tl

4. kategori 200TL. Biletix'i aradım sordum; yazmayı unutmuşlar. Kısa sürede düzeltecekleri söylediler.

07-08 Sezonu ASY kombine biletleri bukadardi:

Numaralı Üst: 3,800 TL

Numaralı Alt: 1,520 TL

Kapalı Üst: 1,520 TL

Kapalı Alt: 1,330 TL

Eski Açık: 760 TL

Eski Açık : (Öğrenci): 475 TL

Farka bakarmisiniz.

Bilet fiyatları düşerse 25 bin kişilik stada 40 bin kişi gelir.. Zarar etme şansın yok. Sürümden kazanırsın sonuçta.

Atıyorum pahalı bilet fiyatlarıyla 25 bin taraftar kulübe 1 milyon tl bırakıyor; Ucuz bilet fiyatlarıyla ise 40 bin kişi 1 milyon 250 bin tl bırakıyor..

Sen hangisini tercih edersin? Ben ikincisini tercih ederim.. Ucuzlat bilet fiyatlarını, stat dolsun..Futbol taraftarla güzel.. Taraftarların stada gidememesinin tek nedeni maddi yetersizlik.. Biz her maç 100 tl verecek zenginlikte bir ülke değiliz.

Sürümden kazanırsın da daha mantıklısı pahalı olsa bile o stadı doldurmak değil midir? :)

Sürümden kazanırsın da daha mantıklısı pahalı olsa bile o stadı doldurmak değil midir? :)

İlk 2 maçta taraftarın stada gitmesine engel olacak (Maddi konular hariç) bir neden yoktu. Hava durumu müsait, herkes futbolu özlemiş, yeni transferleri görmek vs vs...

Benim tahminime göre parası olup da maçı izlemek isteyen maksimum seyirci stada gitmiştir.

Bu saatten sonra ciddi indirimler yapılmalı.. 150 liraya kale arkası bileti olur mu?.. Bizim yöneticiler hangi ülkede yaşadıklarının farkında değiller.

ya ben yanlış mı düşünüyorum.istanbulda 2 milyon galatasaraylı maça gidebilecek insan olsa bunlardan bin ya da 2bin kişisi bir maça 600 tl verebilecek kadar zengin değil midir?

Bence biletler pahalı.

Kale arkası 25 numaralı falan 40 olmalı.

Stad boş kalıyor zaten aç gözlü olmaya gerek yok.

bide şöyle düşün. ultra aslan gibi 55bin tane vahşinin stada vereceği zarar ile 30bin elit kesimin stada vereceği zarar. şu ultra aslan denen insan bozmaları girmesinler diye ben cukadar yüksek yapıyolar fiyatları.

Üst Alt