Biletlerde %25 İndirim Söylentisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Cevap: Biletlerde %25 İndirim Söylentisi

Serhat Ulueren'e göre salı günü yapılacak açıklama ile daha fazla taraftar çekmek amacı ile biletlerde %25 indirime gidilecekmiş sezon boyu.

Güzel bir gelişme.

Umarım kombinesi olan taraftarlar sorun çıkarmazlar.Kale arkaları ve en üst tribünlerde sorun yok sıkıntı maraton tribünleri 1 ve 2. katlarda.

abi 35 liralık bilet 25 lira olur gene farketmez. kale arkaları 10 15 tl olmalı.kombinem var.şikayette etmem.

abi 35 liralık bilet 25 lira olur gene farketmez. kale arkaları 10 15 tl olmalı.kombinem var.şikayette etmem.

Ne yani biz sıradan küçük bir takım mıyız? Ankaragücü bile 10TL'den başlıyor bugün biletleri resmi. Biz büyük taraftarız fln diyemelim abi 25TL veremiyorsak da.

:007:

Keşke herkes böyle olsa ama 80 tl ye geçen yıl maraton alt katta bilet buldum diye tanımadığım garip garip adamlar tavır yaptılar.Ayrıca sıkıntı kale arkalarında değil oralarda indirime gitmesine gerek yok fazla fazla doluyor oralar zaten sıkıntı diğer tribünlerde o 200 ve 450 tl arası olan koltuklarda.

kale arkalarında indirim yapmasalarda olur her türlü her maç doluyor oraları zaten önemli olan 200 tl ve 400 liralık yerler bide oralar tam kameranın acısında olduğu ıcın bos kalınca çok kötü gözüküyor yoksa stadın diğer yanllarında sorun yok

Ne yani biz sıradan küçük bir takım mıyız? Ankaragücü bile 10TL'den başlıyor bugün biletleri resmi. Biz büyük taraftarız fln diyemelim abi 25TL veremiyorsak da.

kardeşim kombineli taraftar bile maça gitmeye o yolları çekmeye üşeniyor.Stad a gitmek resmen çile.Pedere kombineyi veriyorum baba sen git maça diyorum.O kalabalık çekilir mi diyor:) gurur yapmaya gerek yok.biletler stad için pahalı.düşürülmez ise havalar bozdukça seyirci sayısı düşecek.

kardeşim kombineli taraftar bile maça gitmeye o yolları çekmeye üşeniyor.Stad a gitmek resmen çile.Pedere kombineyi veriyorum baba sen git maça diyorum.O kalabalık çekilir mi diyor:) gurur yapmaya gerek yok.biletler stad için pahalı.düşürülmez ise havalar bozdukça seyirci sayısı düşecek.

Anlayamadım ?

kusura bakmayında izmirde karşıyaka maçlarının kale arkası 10-15lira.

galatasarayı izleyeceksiniz.35-40 gayet normal kale arkaları için.

inşallah indirim kale arkalarında uygulanmaz.maratonlarda uygulanır

maçın bilet fiyatları belli olmuştur.

1. kategori - 600.00 tl (kapalı-numaralı vip 1)

2. kategori - 500.00 tl (kapalı-numaralı vip 2)

3. kategori - 350.00 tl (numaralı alt orta)

5. kategori - 150.00 tl (kapalı-numaralı alt)

6. kategori - 80.00 tl (kapalı-numaralı üst)

7. kategori - 40.00 tl (kale arkası)

8. kategori -rakip takım - 40.00 tl

maçın bilet fiyatları belli olmuştur.

1. kategori - 600.00 tl (kapalı-numaralı vip 1)

2. kategori - 500.00 tl (kapalı-numaralı vip 2)

3. kategori - 350.00 tl (numaralı alt orta)

5. kategori - 150.00 tl (kapalı-numaralı alt)

6. kategori - 80.00 tl (kapalı-numaralı üst)

7. kategori - 40.00 tl (kale arkası)

8. kategori -rakip takım - 40.00 tl

İndirim falan gözükmüyor aynı fiyatlar.

Üst Alt