Bilgin Gökberk: "İspark'a ödediğim parayla Adebayor'u alacaksın, sonra pankart astırıp 'koyduk' diyeceksin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilgin Gökberk: "İspark'a ödediğim parayla Adebayor'u alacaksın, sonra pankart astırıp 'koyduk' diyeceksin"

2 sene önce Karşıyaka ve Göztepe ciddi destek alıyordu özellikle Karşıyakadan eminim. Göztepede 2 senedir çok para harcadı paranın kaynağı kim bilmiyorum illa belediye desteği vardır
Buyuksehir belediyesinin elle tutulur 1 destegi yok aksine stad ihalelerine tas koymakla mesguller,Bornova Belediyesi ise Goztepeye stadini kiraladi tabi hayrına degil,3 Senedir Sepilin destegi ile ayakta Goztepe.Karsiyakanin durumu daha vahim.

Belediyelerin profesyonel futbola müdahil olmasından ben de çok rahatsızım da...

BJK ın şampiyon olması siyasetin futbola mağlup olması anlamına mı gelecek ve rahatlayacak mısın yani?...Hakem kararlarının BJK a mı yoksa BŞ e mi çalıştığını da hesaba kat, cevap vereceksen...

hakem kararları BJK ye çaışıyordu ama arka planda son dönemde Başakşehire çalışmaya başladılar. İzleyelim görelim

Destek tabiki var ama rakamlar komik, her belediye ilinde bulunan prof ve amator kulupler icin spor butcesi olusturur her sene.Federasyon ise A takim ve akademi takimlarinin otel ve yol masraflarinin bir kismini karsiliyor her hafta ,kuluplerin giderlerine bakilirsa bu rakamlar yeterli degil.Kulup yonetmek ise her yigidin harci degil. Basimizdaki baskana bakarak daha iyi anlayabiliriz bunu

hakem kararları BJK ye çaışıyordu ama arka planda son dönemde Başakşehire çalışmaya başladılar. İzleyelim görelim

Şu maçta bile hakem normal yönetse Antalyasporlu futbolcuların fazladan birkaç kart görmesi gerekirdi ki maçın seyri değişirdi. Bir de nizami golleri sayılmadı, daha ne olsun?. BŞ lehine ne yapmış ki hakemler son dönemde?...

Şu maçta bile hakem normal yönetse Antalyasporlu futbolcuların fazladan birkaç kart görmesi gerekirdi ki maçın seyri değişirdi. Bir de nizami golleri sayılmadı, daha ne olsun?. BŞ lehine ne yapmış ki hakemler son dönemde?...

hakem anlamında demiyorum dostum. hakemlerin BJK yi koruduğu kesin. Ama arka planda başakşehirin lobisi daha iyi diyorum. PFDK cezalarında da görmüş olduk bunu.

bu takımların hiç birine belediye yardım etmiyor.zaten göztepe'yi mehmet sepil satın almıştı
Yanlış ifade etmiş arkadaş zaten belediye desteklese süper lig de olurlardı ama şehir takımlarının belediye desteksiz ayakta durması imkansız ya el altından ya da aracılık vasıtası ile takıma destek olmak zorunda beldiye. Kimsenin muhteşem altyapıları yok öyle sıfırdan takım kurup adım adım yukarı çıkacak.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakem anlamında demiyorum dostum. hakemlerin BJK yi koruduğu kesin. Ama arka planda başakşehirin lobisi daha iyi diyorum. PFDK cezalarında da görmüş olduk bunu.
Cezalarda bir şey yok alıştık artık adam hakemin yüzüne tukurdu top işareti yaptı o da 4 maç aldı. Sadece Galatasaray lı olunca yerlestiriveriyorlar.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt