Bilim İnsanlarına Göre En İyi ve En Kötü iPhone Alarm Sesleri Hangileri? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilim İnsanlarına Göre En İyi ve En Kötü iPhone Alarm Sesleri Hangileri?

Bilim insanları, uyanmayı kolaylaştıran ve tam tersine zorlaştıran, en iyi ve en kötü iPhone alarm seslerini listeledi.

Haberin tamamını okumayacağınızı bildiğim için direkt alarmları yazıyorum.

En iyi iPhone alarm sesleri

• Sencha
  • By the Seaside
  • Uplift
  • Constellation
  • Slow Rise

En kötü iPhone alarm sesleri
  • Chimes
  • Beacon
  • Radar
  • Signal
  • Presto
Kaynak: Bilim insanlarına göre en iyi ve en kötü iPhone alarm sesleri hangileri?

Oldu olacak cern de deneyini de yapsalardı ki bunlar da para çok onu da yaptırırlarsa şaşırmayız

Markanın yüzde 90 nı reklam gerisi de içinden şarj aleti çıkmayan bir kutuda ki telefon

Gürcistan da ırakta ve başka başka diyarlar da almak için izdiham yaratıp gümrükler de birbirini ezen yurdum insanına da bu reklama katkılarından dolayı birer muz verilmeli ki toprak toprağı gurbette ezer bildiğiniz üzere

Hem muzu yerken en güzel alarm zil sesini daha huzurla seçebilsinler

Oldu olacak cern de deneyini de yapsalardı ki bunlar da para çok onu da yaptırırlarsa şaşırmayız

Markanın yüzde 90 nı reklam gerisi de içinden şarj aleti çıkmayan bir kutuda ki telefon

Gürcistan da ırakta ve başka başka diyarlar da almak için izdiham yaratıp gümrükler de birbirini ezen yurdum insanına da bu reklama katkılarından dolayı birer muz verilmeli ki toprak toprağı gurbette ezer bildiğiniz üzere

Hem muzu yerken en güzel alarm zil sesini daha huzurla seçebilsinler
biraz kıskançlık sezdim Şevki Kank

Üst Alt