BinGezi/Murat Önder - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BinGezi/Murat Önder

RCX 100 sıfırları 2000 TL. Civarı model çok eski olmasaydı bu kadar ekipmala bu fiyata vermezdim. Stoklar bu ara sınırlı olduğu için benim yeni aldığım modellerde bile 2. ellere de baktım fiyat farkı 1. el 2. el ortalama 1000 TL. fark ediyor.
aklımda var aslında bisiklet almak da fiyatlar uçmuş abi

Benim menisküs yırtığım ve yoğun ödem var dizimde. Doktor bisiklet kullanma dedi. Bir tuhaflık olmasın Keramettin?

Bendeki problem kaval kemiğinin yere basarken ürettiği darbelerin sürekliliği ve yorulmayla alakalıydı menisküs değil.

Öyle olunca kaval kemiğinin üst kısmında içten mikrokırıklar oluşmuştu, yere basmama bile izin vermiyorlardı.

Biri kas biri kemik odaklı egzersiz.

Geçtiğimiz hafta içinde arkadaşın kızına bisiklet almaya gittik. Marka değil bir şey değil. Pembe Sepetli çocuk bisikleti 800 TL. peşin ödemeye zar zor 50 TL indirim yaptı adam.
Aslı var mı bilmiyorum ne bu fiyatlar diye sorunca hepsi aynı ağzından söyler gibi covidden dolayı parça gelmiyor diyor bir de tabiki kur fiyatını söylüyorlar. Bisiklet için gelecek malzemede bile dışa bağımlıyız galiba.

Üst Alt