Biontech’in Kanser Aşısının İlk Sonuçları Başarılı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biontech’in Kanser Aşısının İlk Sonuçları Başarılı

(...) Our research, and now the results from this study, show that the immune system can recognise neoantigens in pancreatic cancer, and that we can use mRNA vaccines to stimulate T cells to recognise neoantigens in pancreatic cancer patients. Individualised mRNA vaccine shows promise in pancreatic cancer patients
19 hasta da ameliyat olmuş, aşı kemoyla birlikte uygulanıyor ve ameliyat edilebilir /erken safha durumlarda bünyeye genetik bilgi aktararak tedavi olasığını yükseltiyor. bildiğim kadarıyla bu yeni bişey değil, yani ilk tümörün moleküler yapısına göre bireysel mrna aşılama zaten deneniyordu ama henüz fda onayı alan tek bi mrna bazlı immunoterapi yok, cancer.co.uk'ta da detaylı bilgiler var konuyla ilgili.. bu arada metastatik tümörlerden de bahsedilmemiş makalede , çoğu hastada pankreas kanseri teşhis edildiğinde 2. 3. ya da 4. safhaya çoktan gelmiş oluyor ve bu durumlarda immunoterapilerin zaten bi etkisi yok..

covid asisi nasil faso fisoymus rakamlarla aciklar misin?
yapilmis arastirmalar uzerinden
Doktorum fasa fiso işte.
Olan da yaklandı ve ağır atlattı hatta atlatamadı olmayanda.
O dediğin araştırmalarda Ali Cengiz oyununun alası var, tıpkı Inzidenz 100 oldu demelerinde ki gibi.
100 göze büyük bir sayı gibi geliyor ama gel gör ki o 100 Inzidenz insanların 0,1%ine tekabül ediyor.

Sana şimdi grafik mi çizeyim, benim de doktor arkadaşlarım var, politikada aktif arkadaşlarım var.
Konuştum fikirlerini de aldım.
Çoğunun fikri aynı, bir bünye zayıf sa aşı da yaramaz. Bir bünye güçlüyse o vücut o virüsü zaten yener.

Testler desen komedi, PCR oldum negatif hızlı test oldum pozitif.
4 kere karantinaya girdim 1 kere pozitif, 1 kere yanlış pozitif, 2 kere çocuklar pozitif aynı evde ben 2 hafta boyunca negatif.

Dediğim gibi 500 İnzidenz insaların 99,5%'i sağlıklı demek.
100 Inzidenz de millet kafayı yiyordu.

Kansere gelecek olursak, 2 tane arkadaşımı genç yaşta kanserden kaybettim. İllet bir hastalık günden güne eridiler ve gözümüzün önünde vefat ettiler.
Kanser için Inzidenz olsa bu rahat 5000 felan olurdu.

Bir de bu açıdan bak olaya.

Üst Alt