Bir aylık ömür! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir aylık ömür!

Cevap: Bir aylık ömür!

Hayatta bazı soruların cevabı yok Bunun gibi. Birader içimi parçaladın. Yok mu tedavisi diye deşmek istemiyorum ama yok mu ABD de filan.

Valla Allah yar ve yardımcınız olsun hepinizin ... Dağıldım resmen:(

Yok be ustam yok anasını satıyım...

Lanet olası o illet bula bula benim gamzelimi buldu karanlıktan korkar o nasıl dayanır ona? Öyle sorular geliyorki aklıma dillendirmekten korkuyorum cünkü Sorguluyor neden diyorum niye o cok iyi diyemi? Niye hep yarım kalıyor hersey Cagresizlik icten ice kemiriyor adamı ben yasarken ölücem o son nefesini verince bi farkım kalmıcakki etden kemikten bir ruh Allahım ne yaptı o sana??

Murat yapılması gereken en önemli şey şuan herşeyi bir kenara bırakıp doktoruyla tam bir işbirliği yapmak.Tabi ki bizim için konuşmak biraz daha kolay ama birilerinin güçlü durup en küçük şansın dahi peşinden koşması gerek.Tedavi konusunda istekli olmayabilir hasta ama birilerinin onun için çaba sarfettiğini görmesi onunda birşeyler yapması için itici güç olur emin ol.Sizlerin en sonunda tek tesellisi de yapılabilecek herşeyi yapmak olucaktır.İyi veya kötü sonuçlanabilir ama elinden geleni yaptığını bilmek geridekiler için hayata devam edebilme adına önemlidir.

Gerçekten zor bir sınav sevdiği insanları o halde görmek. Umarım bugünkü acılarınız yarınki sevinçlerinizin kaynağı olur. Allah(c.c.) acil şifalar versin, yardımcınız olsun.

Hepiniz Saolun varolun Dostlar sizden tek ricam aklınıza geldikce dua etmeniz cok ihtiyacımız var cunku.

Soguğu yedim biraz kendime geldim Yaradan hic kimseyi böyle sınamasın

Çok çok geçmiş olsun.Umarım çaresini bulursunuz.3-5 mesaj okudum yukarıda içim nasıl daraldı sizi düşünemiyorum bile.Allah sana dirayet ,O'nada şifa versin.

Allah acil sifa ve sabir versin Murat kardesim. :( Gece gece cok kötü oldum bunu okuyunca. Ben bile kendimi kötü hissediyorsam sen kim bilir nasilsindir. :(

Dularimiz seninle. Son ana kadar ikinizde ne olursa olsun pes etmeyin. Elbet bir cözümü bulunur.

Üst Alt