Bir aylık ömür! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir aylık ömür!

Cevap: Bir aylık ömür!

Öncelikle başına gelmeden atıp tutmak kolay olur,yaşanmadan yorum yapılamaz böyle bir konu hakkında.

Daha da önemlisi böyle birşeyi düşünmek bile kötü hissettiriyor insana.O yüzden bi cevabı yok bu sorunun bence.

Uğur'a katılıyorum.

Düşündüm de belirli birşey demek çok zor.

Düşüncesi bile çok kötü.

Allah acil şifa versin Murat abi.Güçlü olmaya ve onu mutlu etmeye çalış.Allah büyüktür elbet yardım eder.

Yazayim dedim ama ne yazilir ki boyle bir seye ? Cok zor ya cok kotu insanin basina ne gelebilir ki daha kotu ? Bilmiyorum ne yazilir ne yapiliri bilmem mumkun mu ? Insan nasil hisseder ona bakarken kendini nasil tutar ki aglamadan ? Bir sey olmamis gibi nasil davranilir ? Bilmiyorum cok zor umarim dayanabilirsin ve umarim cok genc degildir . Biliyorum Olumun genci yaslisi olmuyor ama yine de ... Elinden geleni yapmay calis onu mutlu etmek icin ki daha sonra sunu da yapamamistim deme icinde kalmasin en azindan onla teselli bulurusun belki biraz olsun ... :(

Daha 19 yasında Hep millete akıl verirdim İsyan etmeyin İsyankar olmayın diye zor tutuyorum kendimi cok zor

Dün Gece Ögrendim Sabaha kadar atamadım soku konduramadım bir türlü tutamadım daha fazla içimde biriyleriyle paylasmam lazımdı sizinde canınızı sıktım kendim rahatlıcam diye bencillik yapıyorum sanırsam Özür dilerim her birinizden

Allah sabır versin Murat.Üstteki arkadaşın da dediği gibi yaşamadan yorumlamak zor .Allah'ta kimseye yaşatıp yorum yazmak zorunda bırakmasın bundan sonra.Amin.

Kanser demiştin ne kanseri acaba?Çok küçük yaşta bir arkadaşımı bende kaybettim de :(

Allah razı olsun beyler eksik olmayın güc bela ruh gibi geziniyorum ortalıkda mevzu bilseniz romanlarda olur böylesi dersiniz o kadar karısık uzun ve enteresan

Kan kanseri yasama sansı var ama o buna inanmıyor ertlemekten baska bişey degil ben o tedavilere dayanamam diyor zor bi dönem bizi ve onu bekliyor Allah yardımcımız olsun

Ah be Murat Allah sabır versin dostum, yardım etsin. Başıma geldi maalesef, elinden birşey gelmiyor. Ama son ana kadar asla umudunu kaybetme, ona da kaybettirme. Senin birinci vazifen bu, ikincisi de yanında olmak ve iyi vakit geçirmesini sağlamak.

Üst Alt