Bir bileklik kaç lira? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir bileklik kaç lira?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulübe destek amacıyla 10 liraya satılan bilekliklerin maliyetinin 4 lira olduğu ve sicil kurulunda bulunan bir kişiye yaptırıldığı iddiası ortalığı karıştırdı

Galatasaray'da kulübe destek amacıyla yapılan "Tek Bilek Tek Yürek" kampanyasına ilgi devam ederken camiada bilekliklerin kime yaptırıldığı konusunu da tartışmaya başladı. Başkan Dursun Özbek, konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında, 465 bin satış rakamına ulaştıklarını ve 1 milyon olan hedefi 2 milyon bilekliğe çektiklerini açıklamıştı. Taraftarların bileklerini süsleyen sarı-kırmızı bilekliklerin maliyeti ile açıklama yapılmaması kafaları karıştırırken konuyla ilgili ortaya atılan iddialar ortalığı karıştıracak cinsten... 10 liradan satılan ve maliyeti 50 kuruş civarında olduğu tahmin edilen bileklikler için kulübe 4 liralık maliyet çıkarıldığı kulaktan kulağa fısıldanıyor. Yönetimin bileklikler için 'Sicil Kurulu'nda görev yapan bir kişi ile anlaştığı' yönündeki iddialar da tepkileri artırıyor. Şimdi Özbek yönetiminden, bu konuda açıklama beklenirken sarı-kırmızılı camia bileklerin kime, ne kadara yaptırıldığı konusunda açıklama yapılması için yönetimi sıkıştırıyor. Bu konunun Divan'da da gündeme gelmesi bekleniyor.

4 MİLYON LİRA CEPTE!
Taraftarların eleştirse de destek vermeyi ihmal etmediği bileklik kampanyası kapsamında 1 milyon rakamına ulaşılması halinde kulüp adet başına 6 liradan, 6 milyon lira kazanacak. Eğer iddialar doğru ise 4 liraya maliyet çıkaran sicil kurulundaki yönetici ise tam 4 milyon lira kazanacak. Bu durumda da maliyeti 50 kuruş olduğu belirtilen bilekliklerden 3.5 milyon lira zarar yazılmış olacak.

Kaynak: Fotomac

Normalde Fotomac haberlerini ciddiye almam ama bu haberin yalan olmama ihtimali yalan olma ihtimalinden cok daha yuksek...

Dogru ise ABV...

Son düzenleme:
Benim aklıma gelmişti zaten. Türkiye de pis işten başka ne dönerki zaten sporuda siyasetide herşeyinde temiz bişey yok

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Benim aklıma gelmişti zaten. Türkiye de pis işten başka ne dönerki zaten sporuda siyasetide herşeyinde temiz bişey yok

Aynen Leo. Bende almayi dusunuyordum ama hep icimde "acaba" suphesi vardi ve bu haber ile birlikte bileklik falan almam. Sahsen ben dogru olduguna inaniyorum. Ayrica bir plastik bilekligin maaliyeti 4 lira falan olmaz aga. Cidden hirsizliktir...

Unlu ayakkabi markalarin ( nike , adidas , puma etc.) bile bir ayakkabi maaliyeti ortalama $4 falan diye biliyorum. Yani...

Aynen Leo. Bende almayi dusunuyordum ama hep icimde "acaba" suphesi vardi ve bu haber ile birlikte bileklik falan almam. Sahsen ben dogru olduguna inaniyorum. Ayrica bir plastik bilekligin maaliyeti 4 lira falan olmaz aga. Cidden hirsizliktir...

Unlu ayakkabi markalarin ( nike , adidas , puma etc.) bile bir ayakkabi maaliyeti ortalama $4 falan diye biliyorum. Yani...
Oo sen ne diyorsun Adamlar 10 dolara Android akıllı telefon çıkardılar.

Ben maliyetten çok birden bire böyle ısrar edilmesinden heryerde reklamından şüphelendim. Birde bileklik nedir ya adama gülerler bari adam akıllı bişey sat.
Böyle fedami olur arkadaş saçma sapan sen bileklik sat sonra Sabri'ye 300 bin tl prim ver yok futbolculara Lazio maçına 40 bin adam başı söz ver.

Şuan bu yönetime destek çıkıp en ufak bişey alan ağır maldır benim gözümde.

yuh artık burdan bile vurgun pesindeler ise vay haline kulubun .. dogru ise dursunu dedigi gibi taksime gonderir taraftar :D

Oo sen ne diyorsun Adamlar 10 dolara Android akıllı telefon çıkardılar.

Ben maliyetten çok birden bire böyle ısrar edilmesinden heryerde reklamından şüphelendim. Birde bileklik nedir ya adama gülerler bari adam akıllı bişey sat.
Böyle fedami olur arkadaş saçma sapan sen bileklik sat sonra Sabri'ye 300 bin tl prim ver yok futbolculara Lazio maçına 40 bin adam başı söz ver.

Şuan bu yönetime destek çıkıp en ufak bişey alan ağır maldır benim gözümde.

Aynen kardesim. Noktasi noktasina imzami atarim. Cidden rezillik...

Iyice gina geldi su Liselilerden de , sacma sapan isim yapma pesinde olan is bilmezlerden...

PSG gibi keske bize bir Arap piyangosu vursa.

Ne güzel dünya işine gelince fotomaç kötü ,yalancı inanamayın kaynak göstermeyin...işine gelince fotomacı ön plana çıkar kaynak göster inanarak klübe destek olma.hayırlı işler.Bence herşeyi bir kenara bırakıp herkes destek olmalı.Başka Galatasaray yok.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt