Bir Golcü - Bir Büyücü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Golcü - Bir Büyücü!

Cevap: Bir Golcü - Bir Büyücü!

Leo,Mustafa,Gökhan = 0

Quaresma = 15 mio €

Hadi inşallah. :)

bende bunu diyorum renkdaş da belirtmiş. 2-3 transfere para vermedik neden kiralıyorsunuz ? büyük klüpsün madem 1 tane de olsa bomba transfer yapıcaksın. Baroş misali. 1 ata oynucaksın kumarı tutmaz ise bonservis sende satma şansın olur paran çöpe gitmez en fazla bir miktar fiyat kırılır.

evet 2.ci ihtimalide yazdım mondragon istisnası dışında diğerleri tamamıyle uyuyor 2 ihtimale. perezi geri çağırdılar para olmadığından alamadık. Mondi yi almamız normaldi adamlarda zaten kaleci vardı üstüne bizden küçük klüp metz bu yüzden bize kaldı mondi ne oldu sonrası yine hüsran :) ... sonuçta kiralık oyuncu sıkıntıdır. Sergen içinde aynısı geçerli :)

Sergen'i biz istemedik, çok çok düşük bir fiyatı vardı. Terim Felipe'yi getirince Beşiktaş'a geçti. Sergen bize geliyordu yoksa ki 01/02'de süper oynamıştı bence.

Mondi'de BJK hıyarlık yaptı, bize pahalıya patladı ve Mondi gittiğinden beri Aykut'un 07/08'deki son haftalardaki performansı hariç kalede sıkıntı yaşıyoruz bence. Leo kaldıramayacak bence bu yükü.

Perez'i de yine hafızam beni yanıltmıyorsa, Terim istemediği için alamamıştık parasızlıktan değil. Terim gelince bir ton para döktük, hatta haberi hatırlıyorum çok net, terim Perez'e teşekkür edip yolları ayırdı şeklinde geçiyordu TV'lerde.

Sarr ve Davala gelmişti bedavaya. Sarr Liege'de oynuyor hala, baya da iyi hatta. :D

Yine Radu ve Victoria da kiralık diye aklımda kalmış, kiralık olması mesele değil bence.

Alinabilirse tabiki alinmali. Böyle adamlari satmak sorun olmaz. Hem satma geregide duyacagimizi sanmiyorum. Ah keske alsalar :)

Niye alamayalim yaw:D

Mehmet Güven, Aydin Yilmaz, Volkan Yaman, Cassio Lincoln, Tobias Linderoth, Shabani Nonda´yi Inter´e veririz üstüne de 5 Milyon veririz olayi kapatiriz...

Mourinho´nun prensi olur Mehmet Güven:D

Atıyorsunuz biraz araştırın!!.Owen'ın klüble olan anlaşması bitti,nasıl kiralayacağız?:).

Oldum olası kiralık yöntemini sevmemişimdir.Adam deli gibi oynayacak sonra klüb geri çağıracak yok öyle yağma ;).

Ya Quaresma'yı 15 milyona alsak zaten sadece forma satışından parası çıkar :D Ama alamayız. Umarım yanılırım:eek:

Sergen'i biz istemedik, çok çok düşük bir fiyatı vardı. Terim Felipe'yi getirince Beşiktaş'a geçti. Sergen bize geliyordu yoksa ki 01/02'de süper oynamıştı bence.

Mondi'de BJK hıyarlık yaptı, bize pahalıya patladı ve Mondi gittiğinden beri Aykut'un 07/08'deki son haftalardaki performansı hariç kalede sıkıntı yaşıyoruz bence. Leo kaldıramayacak bence bu yükü.

Perez'i de yine hafızam beni yanıltmıyorsa, Terim istemediği için alamamıştık parasızlıktan değil. Terim gelince bir ton para döktük, hatta haberi hatırlıyorum çok net, terim Perez'e teşekkür edip yolları ayırdı şeklinde geçiyordu TV'lerde.

Sarr ve Davala gelmişti bedavaya. Sarr Liege'de oynuyor hala, baya da iyi hatta. :D

Yine Radu ve Victoria da kiralık diye aklımda kalmış, kiralık olması mesele değil bence.

katılıyorum renkdaş. Perez en başta sakat diye gönderilmedi paramız yetmedi yada bir başka kapalı kapılar arkası sorun oldu bilemiyeceğim. Ama söz konusu adam misal QUARESMA bu adam kiralık gelse evet uçurur yapar birşeyler adamın geçmişinde var bu. ama kiralık böyle büyük oyuncular için motivasyon+adaptasyon sorunu olur. Victoria diyorsunuz adam zaten küçük takım adamı .Sarr genç idi ve Milan'ın Fatih hocaya kıyağı oldu al pişir diye. yani söz konusu bir star quaresma ve diğer yandan örnekler radu-victoria bun adamları baz almasak mantıksız oluyor. bu adamlar hayatlarında bizde çıktıkları maça birdaha çıkamadılar çünkü. Quaresma tutarsa bizde ( geldiğini varsayalım) sanıyormusunuz yar ederler yada adam kalmak ister? :D

Atıyorsunuz biraz araştırın!!.Owen'ın klüble olan anlaşması bitti,nasıl kiralayacağız?:).

Oldum olası kiralık yöntemini sevmemişimdir.Adam deli gibi oynayacak sonra klüb geri çağıracak yok öyle yağma ;).

Zaten quaresmayi kiralayacaklar diye yaziyor haberde. Owen icin kiralanacak yazmiyor. Yada ben görmedim :)

Ya Quaresma'yı 15 milyona alsak zaten sadece forma satışından parası çıkar :D Ama alamayız. Umarım yanılırım:eek:

aynen eğer alıcaklarsa evet alsınlar o zaman bende razıyım bizim oyuncumuz olsun. parası hertürlü çıkar bu adamların.en kötü satarsınız portekiz de benficaya falan geri. Jardel örneği önümüzde. zararda etsek sattık ama adamda bize iyi para kazandırdı değil mi ? ş.Liginde attığı kritik gol ile yada Süper kupa da . Bu adamda yapar. Bugün başkanımız söylemiş 45m euro bütçe var al birtane adam böyle zaten 2-3 oyuncuya para vermedik.

+1905 :) bende bunu söylüyorum. Quaresma patlasın bizde tut bakalım o zaman tutabilirsen Man U. Ronaldoyu tutamadı o rakama ki normal:) yani kiralık hele çok saçma. Kiralık ne zaman yararlıdır misal : sezon ortası transferinde ! Lindo sakatlandı (sallıyorum) aldın Senna'yı gibi idareten.

Gelmez Quaresma.Beklentilerinizi bu kadar yüksek tutmayın, sonra büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz.Babel de zor ama Owen olabilir.

Bize ya son zamanlarda büyük düşüş yaşamış, bonservisi 5-6 milyon euro civarı olan bir adam ya da 30-31 yaşlarında bonservisi elinde olan bir adam gelir.Ne 22 yaşındaki Babel, ne de 20 milyon euro'luk Quaresma gelir.

+1905 :) bende bunu söylüyorum. Quaresma patlasın bizde tut bakalım o zaman tutabilirsen Man U. Ronaldoyu tutamadı o rakama ki normal:) yani kiralık hele çok saçma. Kiralık ne zaman yararlıdır misal : sezon ortası transferinde ! Lindo sakatlandı (sallıyorum) aldın Senna'yı gibi idareten.

O zaman sende satın alma opsiyonu koyarsın.(örn:Yohan Gourcuff)

Quaresma son sezonda hiç bir şey yapmadığı için fiyatı 15 mio € yu geçmiyor. Zaten kendisi ManU,Barça için küçük, GS,Genoa gibi takımların büyük topçusudur. Oynadığı kanadı felç eder. Arsenal maçı unutulmazdır efsanedir. :)

Rabona şutu unutulmaz, zevkle izlenir. :)

https://www.youtube.com/watch?v=0LF0pinu-uw

Gelir gelmez orasını bilemem.Ama bu seneki transfer bütçemiz ile bu adamı alabileceğimizi düşünüyorum.Babel'inde geleceğini o yüzden düşünüyorum;).Birde 007 Haldun faktörü var ;):).

Gelmez Quaresma.Beklentilerinizi bu kadar yüksek tutmayın, sonra büyük hayal kırıklığı yaşıyoruz.Babel de zor ama Owen olabilir.

Bize ya son zamanlarda büyük düşüş yaşamış, bonservisi 5-6 milyon euro civarı olan bir adam ya da 30-31 yaşlarında bonservisi elinde olan bir adam gelir.Ne 22 yaşındaki Babel, ne de 20 milyon euro'luk Quaresma gelir.

bende ki böylesi bir beklenti değil. kiralık oyuncunun vereceği zararı örnekledim. Ben Quaresma olsam gelmezdim kim olsa gelmez. Şampiyonlar Liginde olsaydık ahhh ! işte o zaman işin rengi değişirdi. böyle yedekte beklemekten sıkılan yıldızlar var birçok klüpte alınabilirdi.

Üst Alt