Bir Golcü - Bir Büyücü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Golcü - Bir Büyücü!

Cevap: Bir Golcü - Bir Büyücü!

Klüb satmıyor ozaman ne olacak ?.Kendi adamını geri çağırıyor.Sen zorla mı alacaksın ?.

aynen :) ben yazıcaktım tamda renkdaş... FM deki gibi kolay sanıyorlar. .mouse ile tıklamaya benzemez bu işler. inanın bana Haldun Abimiz alınacak birçok oyuncuyla aylar öncesi görüşmüştür.Zaten sıksık söyledi bunları. Rijkaardla bile sezon ortası anlaşmışlar transfer hikayesinde yazıyordu :)

aynen :) ben yazıcaktım tamda renkdaş... FM deki gibi kolay sanıyorlar. .mouse ile tıklamaya benzemez bu işler. inanın bana Haldun Abimiz alınacak birçok oyuncuyla aylar öncesi görüşmüştür.Zaten sıksık söyledi bunları. Rijkaardla bile sezon ortası anlaşmışlar transfer hikayesinde yazıyordu :)

Biz burda zaten Quaresma falan tartışmıyoruz :).Kiralık sistemini tartışıyoruz:):).Çünkü adamların yaptığı haber yalan bizde kiralık sistemini tartışalım :):).

Hayalimdeki futbolcu ama gelmeyeceğini biliyorum...şimdi hemen quaresma'lı kadro yapalım :D

ricardo-quaresma.jpg

Ya ben bu adamların 2 sinide hiç sevmiyorum ya Portoda kende sevmedim İnterdekende sevmedim Mavilere geçti gene sevmedim GS ye geçerse de seveceğimi sanmıyorum Nefret ediyorum 15 m euro vereceklerse Babeli alsınlkar ya pff...Çon bencil oynuyor bu adam hemen her topu öldürüyor yahu...

Benim hayalim J.Navas:)

Satın alma opsiyonu varsa sözleşmedeki fiyatı verirse mecbur satacaklar.

Satın alma opsiyonu benim bildiğim;klüb oyuncuyu satacak ise ilk gelir sana sorar oyuncuyu almak istiyor musun almam dersen diğer klüblerle masaya otururlar ve anlaşmaya varırlar ;).Biraz düşününce klüb belki paralayacak bi oyuncusunu parayı verirse alırsın gibisinden bir anlaşma yapmaz ;).

Ya ben bu adamların 2 sinide hiç sevmiyorum ya Portoda kende sevmedim İnterdekende sevmedim Mavilere geçti gene sevmedim GS ye geçerse de seveceğimi sanmıyorum Nefret ediyorum 15 m euro vereceklerse Babeli alsınlkar ya pff...Çon bencil oynuyor bu adam hemen her topu öldürüyor yahu...

:D Sen basketbol'u daha iyi biliyorsun renkdaş

Biz burda zaten Quaresma falan tartışmıyoruz :).Kiralık sistemini tartışıyoruz:):).Çünkü adamların yaptığı haber yalan bizde kiralık sistemini tartışalım :):).

aynen:)... valla renkdaşım ben isimlerde değilim.25 yaşındayım her 1kaç yılda onlarca Quaresmalar çıkıyor ortalığa.Ama Messiler Inıestalar 1 tane. Bu yüzden alsınlar gelsin yıldız adayı genç adamı yeter bana ama kumaşı iyi olcak performansını arttırcaklar. Böyle yok kiralık yok opsiyonmuş olcak işler değil.Owen diyorlar inanın bedava gelse takımdan Baroşu kesse söverim Rijkaarda ki öyle birşey aklından bile geçmez Hocamızın. Zaten yaşlı tecrübeli oyuncularımız var. Daha genç isimler bekliyorum ben. ve daha az popüler

Satın alma opsiyonu benim bildiğim;klüb oyuncuyu satacak ise ilk gelir sana sorar oyuncuyu almak istiyor musun almam dersen diğer klüblerle masaya otururlar ve anlaşmaya varırlar ;).Biraz düşününce klüb belki paralayacak bi oyuncusunu parayı verirse alırsın gibisinden bir anlaşma yapmaz ;).

+++ Heleki söz konusu Quaresma ise :)

Benim hayalim J.Navas:)

Renkdaş tek değilsin:).C.Ronaldo'yu bende hiç sevmem ;).Ama Querasma iyidir ya ;).

Ya bunlar balon haber beyler,bu arada sercan yurt icine verilmicekmis,baskan yazici acikladi !

Ama şöyle bir durum var;Milan Kaka'nın boşluğunu doldurmak için Gourcuff'u satmayacaktı.Ama sözleşmede 15m satın alma opsiyonu olduğu için mecburen Bordeaux aldı.Senin dediğin öncelik hakkı.Mesela Lyon Remy'i Nice'e satarken böyle bir anlaşma koymuştu.Oyuncuyu satacaklarsa ilk Lyon'a soruyorlar alacakmısın diye.

Ya gerçekten tamam iyi çalım atıyor artistik hareketler ama satace o kadar gider orta acar saçma sapan sutlar atar çok bireysel oynuyor o yüzden hiç sevmiyorum böyle adamları sevmem...Bi Navasa bakıyorum? Adam her şeyi yapıyor takımı için...

Ama şöyle bir durum var;Milan Kaka'nın boşluğunu doldurmak için Gourcuff'u satmayacaktı.Ama sözleşmede 15m satın alma opsiyonu olduğu için mecburen Bordeaux aldı.Senin dediğin öncelik hakkı.Mesela Lyon Remy'i Nice'e satarken böyle bir anlaşma koymuştu.Oyuncuyu satacaklarsa ilk Lyon'a soruyorlar alacakmısın diye.

Ozaman ben yanlış biliyormuşum;):).Öğrendiğim iyi oldu :).İnter'de zaten öyle bir sözleşme hazırlamaya yanaşmaz ;):).

Ya video koymayın acayip canım çekiyor :D:D olurmu olur? Owen gelmesin ya bende diyordum bu yıl altın çocuk haberi çıkmadı ne hayır diye sonunda:D:D

Sözleşmeye söyle bir madde konulabiliyor : "Kiralık kontrat süresi bitiminden x gün sonrasına kadar GALATASARAY 10milyon euro bonservis bedeli öderse, bonservisi GALATASARAY ın olur"

Ozaman karşı kulüp itiraz edemiyor.

Basıyorsun parayı , adam senin oluyor.

Sözleşmeye söyle bir madde konulabiliyor : "Kiralık kontrat süresi bitiminden x gün sonrasına kadar GALATASARAY 10milyon euro bonservis bedeli öderse, bonservisi GALATASARAY ın olur"

doğrudur ama seninde söylediğin gibi " konulabiliyor" yani danışıklı bir anlaşma iki tarafında çıkarı söz konusu.

Anladım tamam :).Ama işte bizim yapacağımız sözleşmede bu madde olmaz ;):).İnter böyle bir madde koymak istemez;):).Ya satın alacağız ya hiç almayacağız ;).

Gelmez Quaresma falan. Sıcağın altında eziyet etmeyin kendinize:)

Dipnot: Umarım yanılırım:D

Üst Alt