Bir İstifa Daha! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir İstifa Daha!

fft226_mf4261390.Jpeg

Galatasaray'da patlak veren Hakan Şükür ve Arif Erdem krizinin artçıları sürüyor. Sicil Kurulu'nda görev yapan Mesut Karaarslan'ın istifasının ardından Denetim Kurulu üyesi Metin Aslan da kulüpteki görevinden ayrıldığını açıkladı. Aslan istifasının sebebini, "Yönetim olarak bu süreci iyi yönetemedik. Beni en çok üzen konu ise 2700 üyemizin bu krizde kulüpten uzaklaştırılmasıdır" diye açıkladı.

Mesut Karaarslan'ın istifa duyurusu ise şu şekilde olmuştu:

'Genel kurul iradesini hiçe sayarak birilerine yaranmak uğruna 2700 üyesinden vazgeçecek kadar şuurunu yitirmiş bir Sicil Kurulu'nda daha fazla görev almayacağımı, Pazartesi 09.00 itibari ile istifamı Sicil Kurulu Başkanına sunacağımı tüm dost ve arkadaşlarıma duyururum'

Serdar Dinçbaylı / fanatik.com.tr özel

O 2700 üyenin rahat bir 2500 'ü ihraç edildiğinden bile bihaberdir .

Galatasaray silklemeyen adamların o kurulda yeri yok !

Azala azala biteceksiniz !

levent patlicanoglu diyordu ya "Cüneyt Hoca amip gibi, kendi kendini yiyip bitiriyor"

Asil amip bu dursun denen gerizekali Hiyar. Azala azala yok olacaksiniz hainler.

Kurullari eridi

Yönetiminden 4 kisi gitti

En çok yaşanmaya çalıştıkları bile tefek koydu

Nepotizm yapıp en büyük eleştiri getiren kardes meselesinde Sammer geldi ama Mehmet Özbek, , Mehmet Özbek tir diyerek genel kurul ile dalga geçti

Sportif başarı yok

Üst kullanım hakkıni tapu diye yutturmaya yeltenme, sponsor yokken spor salonu tanitmalar girla

Şunlara rağmen devam edebiliyorsa kulübü kapatsinlar da boşuna hayal kurmayalim

Aidatını ödemeyen adamların ihraç edikmesine üzüldüğüne göre aralarında kesin bir kaç arkadaşı vardır.

Defolup gitsinler arkadaş, aidat bile ödemeye aciz olan herifleri savunuyorlar bir de hâlâ. Bu beleşçi adamlar yüzünden seçimlerde vs hep az katılım oluyor. Zaten 8 bin üye mi ne var, dörtte biri para ödemiyor bir de oh ne ala.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üzüldüğü nokta aidatlarını ödemeyen Galatasaray kulübü umrunda olmayan adamlarmış. Böyle bir yönetimim ibra edilmesi önemli değil tabii.
Ne adamlar var!

Üst Alt