Bir Müzik Aleti Çalabilen ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Müzik Aleti Çalabilen ?

Cevap: Bir Müzik Aleti Çalabilen ?

Bi hevesle baglama calmaya baslamistim 2 sene kursa gittim acmadi beni sonradan biraktim yine ,4-5 senedir baglamam halen odamin bi kösesinde duruyor, hatta simdi ona bakiyorum oda bana :D

Aslında devam etseydin.Çok güzel bir çalgıdır bağlama.Üzüldüm bıraktığın için.

Bi hevesle baglama calmaya baslamistim 2 sene kursa gittim acmadi beni sonradan biraktim yine ,4-5 senedir baglamam halen odamin bi kösesinde duruyor, hatta simdi ona bakiyorum oda bana :D

Yakında Bağlama çalmaya başlayacağım , inşallah senin gibi hevesim kaçmaz da uzun süreli çalarım.

Eğer yeniden dünyaya gelmiş olsaydım bateri çalardım kesin, yani muhakkak öğrenirdim. Çünkü ritim duygusu tam bana göre.

Cocugum olduğunda onu yönlendireceğim artık :)

Bateri 3 sene

Gitar 4 sene (arada evde alıp çalıyorum o kadar ilgilendiğim söylenemez)

Ne çok bateri kullanan varmış haberim yok :D

Ee peki neden bu ülkede iyi bateristler yetişmiyor ? :)

Ne çok bateri kullanan varmış haberim yok :D

Ee peki neden bu ülkede iyi bateristler yetişmiyor ? :)

Çünkü herkes daha doğrusu büyük çoğunluk davulu hobi için ve stres atmak için çalıyor .. Bu konuda kendini yetiştirmeyi düşünen fazla yok .. Doğal olarak da bir Bas gitarist olarak bizim de yanımızda yetkin bir partnerimiz olmuyor alt yapı açısından .. Açıklama bu sanırım :)

Bir enstruman çalmıyorum ama sesime güvenirim,solistlik kanımızda var ayrıntılar için!

Gitar çalmak zorundayım,baterist var,org var,saz var bir de gitar olsun tamam Grup Nikotin hazır :D

Üst Alt