Bir Müzik Aleti Çalabilen ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Müzik Aleti Çalabilen ?

Renkdaşlarım müzik aleti çalabilenler hangi aleti ve ne zamandır çaldığını yazsın.. =) Forum arasındaki yeteneklerin anlaşılması için.. :)

Gitar

1Senedir..

Cevap: Bir müzik aleti çalabilen.. ?

Çok iyi bateri çaldığımı söyliyebilirim.Hatta bazı eğlence mekanları ve cafelerden teklifte almıştım sesimde güzeldir.Fakat kariyer planlamamı yaptığım için benim adıma sadece bir hobidir bateri..

Çok iyi bateri çaldığımı söyliyebilirim.Hatta bazı eğlence mekanları ve cafelerden teklifte almıştım sesimde güzeldir.Fakat kariyer planlamamı yaptığım için benim adıma sadece bir hobidir bateri..

1 sene önce'den.

İyi bateri bilmene sevindim.Gerçekten sanatkar olmak çok güzel birşey.

Bateri çalmak çok zordur.O dengeyi ve konsantrasyonu hep üst seviyede bulundurmak ayrı bi eziyettir :)

1 sene önce'den.

n59308552341261636566.jpg

GSCimbom orkestrasında baterist olarak alalım seni:p (öyle bir orkestramız varmıydı ya:D)

2 seneden fazladır Gitar çalıyorum. Stresli ve gergin günlerde sakinleştirici gibidir. :)

Cevap: Bir Müzik Aleti Çalabilen ?

Bi hevesle baglama calmaya baslamistim 2 sene kursa gittim acmadi beni sonradan biraktim yine ,4-5 senedir baglamam halen odamin bi kösesinde duruyor, hatta simdi ona bakiyorum oda bana :D

Üst Alt