Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

O kongre yapılırsa küme düşme olmaz.

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

Son 2 gündür duyumlar bu yönde, ben de inanıyorum açıkçası... Kimse UEFA'yı karşısına almayı göze alamaz arkadaşlar bu konuda içimiz rahat olsun. Ortada 2 kıçı kırık anadolu kulübü 2 milyon dolar daha fazla kazancak diye kimse türkiye'yi ve kulüplerini bu ülke sporunu izlenebilir tek seçenek olarak kılan avrupa ve dünya organizasyonlarından men etmeyi göze alamaz. Başbakan'ın da ikili görüşmelerde korkma düşür dediğini düşünüyorum çünkü birincisi bu karar kendi partisine siyasi olarak büyük bir darbe vurur, 2. si de ülkenin imajı bakın sadece sporu demiyorum, imajı asırlarca toparlanamaz. Başbakan akıllı adamdır, 2-3 para-göz'ün vereceği bu kadar zarara göz yumacağını mı zannediyorsunuz? Juventus gibi bir dünya devi bile çatır çatır küme düşerken, siz UEFA'nın hadi bu sefer de bizden olsun diyeceğini mi sanıyorsunuz, kapalı kapılar ardında bizim tff'ye alta sıçtıracak tehditler ediyolardır, emin olun.. ;)

Özet geçeceğim fazla detay ayrıntı vermiyorum...

Üst düzey bir bürokrat'dan aldığımız bilgiye göre FB,Sivas,Eskişehir ve Giresunspor bir alt lige yolcu...

Sene sonu Digitürk'le yollar ayrılıyor...Sözleşmeye aykırılıktan dolayı TRT Hayırlı Olsun...

Kongre-Mongre hikaye iş bitti kararlar yakında açıklanır...

Umarım doğrudur , ne zaman açıklanır kongreden önce mi?

Alemdar kongre mongre niye hikaye dedin ?? Formalite mi yeani ?

Bu konu hakkında fazlasıyla bilgi kirliliği var.Başka bir konu başlığında 58.maddenin değişeceği ve dolayısıyla şikecilerin düşmeyeceği iddia edilirken bu ve benzer konu başlıklarında ise kesinlikle düşeceği belirtilmekte.Sözün özü bu iş Türk halkı olarak bizleri aşmıştır ve başta UEFA olmak üzere bilir kişiler tarafından acil müdahale gerekliliği artık elzem haline gelmiştir.Mesele Ünal Aysal'ın da aylar önce bahsettiği gibi '' Kangrenli parmağımızı kendimiz kesmezsek,birileri gelip kolumuzu keser '' sürecine girmiştir artık.

Tek merak ettiğim, bu kongre neden toplanıyor? Amaç ne yani... Alemdar hoca senden cevap bekliyoruz bu konuda da bilgin varsa..

Olması gereken olsun artık d****kmı geçiyolar milletle. Bekliyoruz..

Özet geçeceğim fazla detay ayrıntı vermiyorum...

Üst düzey bir bürokrat'dan aldığımız bilgiye göre FB,Sivas,Eskişehir ve Giresunspor bir alt lige yolcu...

Sene sonu Digitürk'le yollar ayrılıyor...Sözleşmeye aykırılıktan dolayı TRT Hayırlı Olsun...

Kongre-Mongre hikaye iş bitti kararlar yakında açıklanır...

iyide bu kongre olayı nedir ? bunun bi açıklaması var mı? Biliyorsan ve sıkıntı olmayacaksa anlatabilir misin

Bu konu hakkında fazlasıyla bilgi kirliliği var.Başka bir konu başlığında 58.maddenin değişeceği ve dolayısıyla şikecilerin düşmeyeceği iddia edilirken bu ve benzer konu başlıklarında ise kesinlikle düşeceği belirtilmekte.Sözün özü bu iş Türk halkı olarak bizleri aşmıştır ve başta UEFA olmak üzere bilir kişiler tarafından acil müdahale gerekliliği artık elzem haline gelmiştir.Mesele Ünal Aysal'ın da aylar önce bahsettiği gibi '' Kangrenli parmağımızı kendimiz kesmezsek,birileri gelip kolumuzu keser '' sürecine girmiştir artık.

Dediğin gibi inanılmaz bir bilgi kirliliği oluştu. Neye inanacağımızı bilemediğimizden, birinci ağızdan yapılan açıklamalar dahi değiştirilebildiğinden en iyisi hiç bir şeye inanmamak. Bekleyip ve görelim.

Bir de umarım düşerler. :D

Yalan bakın benim dediklerim çıkıyor önce 58.madde değişecek sonra mali istifa edecek gündem değiştirelecek ve olayların üstü kapatılacak..

Yalan bakın benim dediklerim çıkıyor önce 58.madde değişecek sonra mali istifa edecek gündem değiştirelecek ve olayların üstü kapatılacak..

Senin kaynagin ne renktas? Alemdar'i korumak gibi bir görevi üstlenmedim, ama yazdiklarini takip ederim ve simdiye kadar iskembeden salladigina rastlamadim.

Ben kaynağıma güveniyorm...

öyle böyle biri değil zira...

Kongre-mongre hikaye prestij kaybının önlenmesi açısından uluslararası spor hukuku ne diyorsa o yapılacak...

iyide bu kongre olayı nedir ? bunun bi açıklaması var mı? Biliyorsan ve sıkıntı olmayacaksa anlatabilir misin

Tahminimi söyleyeyim; iddianemenin açıklanmasıyla birlikte Etik Kurulu'nun düzenlediği nihai rapordan sonra şike olayına adı karışan şahıslara ceza verilecek. 58.madde ile ilgili de yumuşatmaya gidebilirler.

önümüzdeki ilk iç saha maçında herkesin elinde "Digitürke hayır,Maç TRT de izlenir" pankartı olsun...İyice gaz vermiş oluruz...

3tane ligdeki fener takımı yani fener eskişehir sivas

Üst Alt