Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Özet geçeceğim fazla detay ayrıntı vermiyorum...

Üst düzey bir bürokrat'dan aldığımız bilgiye göre FB,Sivas,Eskişehir ve Giresunspor bir alt lige yolcu...

Sene sonu Digitürk'le yollar ayrılıyor...Sözleşmeye aykırılıktan dolayı TRT Hayırlı Olsun...

Kongre-Mongre hikaye iş bitti kararlar yakında açıklanır...

Cevap: Bir Yetkili FB küme düşürülecek l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı Olsu

Insallah öyledir. Müthis haber :)

Cevap: Bir Yetkili FB küme düşürülecek l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı Olsu

Muhammet'in anlattıkları ile uyuşuyor. Hadi inşallah.

Yetkili:cool:

Umarım gercek olur ve olacakta!

Özet geçeceğim fazla detay ayrıntı vermiyorum...

Üst düzey bir bürokrat'dan aldığımız bilgiye göre FB,Sivas,Eskişehir ve Giresunspor bir alt lige yolcu...

Sene sonu Digitürk'le yollar ayrılıyor...Sözleşmeye aykırılıktan dolayı TRT Hayırlı Olsun...

Kongre-Mongre hikaye iş bitti kararlar yakında açıklanır...

Reis yalansa Gerze'ye yolun düşsün emi.:asd:

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

Peki TRT kulüplere para verecek mi acaba? Bu çok önemli

Cevap: Bir Yetkili: "FB küme düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz l TRT Hayırlı O

Eskişehir dışındakiler inandırıcı.

Olması gereken bu zaten olmalı!

Hadi hayırlısı. FB'nin düşücek olması kadar sevinirim Digiturk'le yolların ayrılmasına.

TRT de paralı kanal açar herhalde ama her şekilde Lig Tv'den iyidir. 3 kuruş fazla vermeye bile razıyım.

Böyle yetkiliye can kurban ağzından bal damlıyor yemin ederim. :D

trt para versin bi zahmet tüm faturalardan 1 tl kesılıyor trt ye akan paranın hesabı yok

trt de para çok, klüpleri ancak trt kurtarır bu saatten sonra. trt işin içine girerse fenerin tutunacağı bir dalda kalmaz zaten

digiturk'u ve spikerlerini hic sevmiyorum. Cekimler de cok kotu.

ayrıca bu şekilde sonuçlansın trt alsınhemen aboneyım ne kadar oldugu onemlı degıl

her gün 50 tane farklı başlık ,

birinde düşme yok ,

birinde dilil yok,

diğerinde uefa talimatları,

diğerinde düşme sezon sonu ,

bir diğerinde 58. madde değişecek ...

ne olacaksa olsun artık iyice kabak tadı verdi.

şu yetkililer artık resmi açıklama yapsa da hepimiz rahatlasak.

trt paralı kanal açsa bile fiyatları çok pahalı tutacağını zannetmiyorum, sonuçta kar amacı çok fazla güdmeyecektir.

TRT nin saçma sapan maç yayınları yaptığı o yıllar özledim

Üst Alt