Birbiriyle yan yana oynayamayacak olan futbolcular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birbiriyle yan yana oynayamayacak olan futbolcular

Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamaz

Bu takimin orta sahasinda oynayacak bir adam varsa o da Ayhan'dir.

Bal gibide oynar.

Elano Arda ile, Ayhan ile oynayamazsa kimle oynayacak. Takım bu kadar kötüyken onlardan iyi şeyler beklemek mantıksızlık olur. Ayhan sakatlıktan yeni çıktı ve tam konsantrasyon olamamış gibi. Takımda bazı oyuncular bireysel oynamak istediler orta sahadaki bu blok sorununu buna bağlıyorum. Milli takım arasından sonra daha iyi bir Galatasaray izleyeceğimize eminim. Rahat olun, Galatasaray başındaki hocası Frank Rijkaard.

Zaten bizim futbol anlayışımız sürekli iki futbolcuyu birlikte oynatmamak üzerine kurulu.X ile Y beraber oynamaz x ile y yerine kimi koyacağınıza siz karar verin.

Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan beraber Oynayamaz.

renkdas bende sabir diyorum herkese

ama Ayhan in en iyi yaptigi seyi sorsam pas diyeceksiniz

falan filan

benim gorusum ayhan icin Elano nun sadece yuzde 30 kapasite ile oynamamasi lazim.

Ayhan in yarardan cok zarari var takima.

cok pas hatasi yapip fizik olarak orta sahada cokmemize neden oluyor.

zaman gosterecek hakli oldugumu. iki derbi oncesi simdiden soyluyorum

AYHAN-ELANO oynamamali. kesinlikle 50-60 dan sonra cokeriz.

topal-tobias oynamali. elano takimi ataga cikarmali.

mesela tobias oyun kalite olarak hem Ayhan dan cok daha iyi paslar atip fizigini de cok iyi kullaniyor.

ne tobias mış arkadaş.. oynadığını görmedik adamın maşallah öyle bir bekliyoruz ki sanki gelecek her şey düzelecek..sanarsın vieira ya da diarra kardeşlerin büyük abilerinden biri.. 2 senedir futbol oynamayan 31 yaşındaki adamdan medet umuyorsak vah halimize...

bunu birkac hafta sonra goreceksiniz zaten.

bu ikili yanyana oynadigi surece orta saha diye birsey kalmaz kalamaz.

birini sececegiz, ikisi de hazir degil suan da.

sececek olursak 1000 kere Elano derim ben.

en azindan macin skorunu degistirebilir.

ayhan ne mi yapar? hoopp bir yan pas hoop bostaki hakan baltaya top atar olur biter 90 dakika.

haa birde rakibe tekme sallar oda var tabiki.

buyuk maclarda ise hic gorukmez sadece yaniltici pres yapar hic top kapamaz.

isabetsiz pas rekoru kirar

Ayhan nasil banko oynar diyorsunuz anlayamiyorum.

unutmayin Elano nun iki macta yaptigi assistleri Ayhan 1 yilda yapamaz.

elano nun kaptigi toplari Ayhan imkani yok kapamaz.

ayhan ne zaman takimin en cok kosani olmustur?

kotu, kondisyonu olmayan elano sturm graz macinda en cok kosan degilmiydi?

trabzon-fener maclarinda bu ikili oynarsa saygiyla onunuzde egilerek ozur dileyecegim.

eger bu ikili kotu oynar ve allah korusun kotu skorlar olursa bu ikisi bal gibi oynar diyenler benden ozur dileyecekmi?

Elano'da Ayhan'da vakti zamaninda forvet arkasi oynamis kesici ozelligi olan orta saha oyuncularidir.

Ikiside ayni anda orta sahada oynar;

Hele ki kondisyonlari iyi ise cok da super olur.Hele birde TSL den bahsediyosak,kimse kusura bakmasin Ayhan,Elano,Arda 3 lusu bile gununde olursa is yapar!

Elano'da Ayhan'da vakti zamaninda forvet arkasi oynamis kesici ozelligi olan orta saha oyuncularidir.

Ikiside ayni anda orta sahada oynar;

Hele ki kondisyonlari iyi ise cok da super olur.Hele birde TSL den bahsediyosak,kimse kusura bakmasin Ayhan,Elano,Arda 3 lusu bile gununde olursa is yapar!

==topal===

-elano-ayhan

ben bu olamaz diyorum.

tabiki arda-elano-ayhan 3lusu is yapar ama arkalarinda m.sarp ve m.topal olursa olur.

Bütün oyuncuların sağlam olduğunu var sayarsak takımı kurarken ilk olarak Ayhan Akman'ı yazarım.

duygusal millet oldugumuz apacik.

biz hicbir zaman Arsenal olamayacagiz. bir Barcelona hic olamayacagiz.

Ayhanin birkac ozelligini sayin ben de bileyim.

Maçın en çok koşan 5 ismi açıklandığında ilk 5 arasında asla yer almaz

Uzaktan şut çekemez ( En son şampiyon olduğumuz sezon Sivasa attığı gol hariç )

Ortaları genelde isabetsiz olduğundan orta açmaya kalkışmaz bile

Topu kaybettiğinde hırs yaparak topu kazanmaya çalışmaz

Ara pası atamaz

Hayatında verkaç nedir bilmemiştir

Çok gereksiz yerlerde top kaybı yapar takım onun yüzünden geri dönmek zorunda kalır

Kendi top kaybetmese bile genelde sıkıştığında paslarını zor durumdaki takım arkadaşına atar ( Bu genelde Sabri olur )

Ve en büyük Özelliği topu alıp tek pas asla yapamaz hiçbir zaman hızlı oynayamaz kendi ekseni etrafı bir kere döndükten sonra pas atar

Gecenin bu saatinde aklıma gelenler bu kadar

Ünlü pahalı yabancı almakla şampiyon olunsaydı parası bol fb her yıl şampiyon olurdu. Arda, Sabri ve Ayhan Galatasaaaray'da 90 dakika oynatılmazsa Galatasaray değil sıradan bir takım oluruz. Aynı Xavier,Tamas, Lukunku'lar ile sıfırdan takım yaratmaya çalışan Terim'in Galatasaray'ı gibi. Pahalı ünlü yabancıların anadolu deplasmanlarında süt dökmüş kediye döndüğünü hesaba katın! Ayhan en kıdemli Avrupa tecrübesi olan futbolcumuzdur. Yaşına rağmen fırtına gibi koşuyor. Son maçta top kaybetmesi istisna, sakatlığı yeni geçtiği ve takımın sistemi bozuk olduğu için. Ayhan tek başına ne yapsın?

Mehmet Topal, Aydın, Gökhan Zan, Servet bunlar Galatasaray'ı yavaşlatan, takımın dengesini bozan isimler ama bunlara laf yok! Cımbızla çekilip Ayhan'ın Elano ile uyuşmadığı yazılıyor. Elano'nun ahı gitmiş vahı kalmış, teknik kalitesine lafım yok ama psikolojik olarak çökmüş bu futbolcumuz isterse yanında Maradona, Pele olsun şu anda fayda etmez.

Bence Elano fizik olarak guclenirse iyi bir CM ola bilir. Son maclarda defansif isler yapmasi, topu kapmak icin ugrasmasi hosuma gitti. Ileriki zamanda daha iyi olacak diye dusunuyorum. Ayhan ise daha iyi olacak, ona suphem yok. Ve bence bu takimin sorunu Elano ve Ayhan degil. Oncelikle Linderoth'un gonderilip (Artik, bence onun icin umut etmeye degmez) yerine cok iyi bir DM alinmasi lazim. Appiah tarzi biri olmali, S.Keita tarzi olmali. Cunki, her iyi takimda boyle oyuncular vazgecilmezdir. Olmazsa olmazdir. Ve en buyuk sorunumuz da defanstir bence. Kazandigimiz zamanda soyluyordum. Defansa iki tane saglam, hizli, cevik, fizikli, pozisyonunu bilen ve en onemlisi her 2 mactan bir sakatlanmayan oyuncu lazim. Bence Rijkaard da bunu isteyecek devre arasinda yonetimden. Son iki yilda hep bunu bekledim ama, hic birinde yapilmadi, sonucta UEFA'da elendik. Ama Insallah, bu ekiklerimiz devre arasinda mutlaka giderilecek.

Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan beraber Oynayamaz.

orta sahaya top kullanabilen güclü oyuncular lazim

baris - güclü ama top kullanamiyor

mehmet - güclü ama top kullanamiyor

mustafa - güclü ama top kullanamiyor

ayhan - güclü ve topu iyi kullanabiliyor

elano - gücsüz ama topu cok iyi kullanabiliyor

linderoth - sakat

malesef sezon öncesi cok büyük bi hata yaptik

linderotha güvenip sezona basladik

onun yerine güclü ve topu kullanabilen bi adam alsaydik hic bi sorunumuz olmazdi

elano nun da hazir olmamasi bizim icin sansizlik

devre arasi bitane libero alsak yeter ernst tipinde

M.topal - güçlü ve top kullanabiliyo hemde dikine

ayhan - güçsüz ve 2 metre dibindeki adama pas atamıyo

Maçın en çok koşan 5 ismi açıklandığında ilk 5 arasında asla yer almaz

Uzaktan şut çekemez ( En son şampiyon olduğumuz sezon Sivasa attığı gol hariç )

Ortaları genelde isabetsiz olduğundan orta açmaya kalkışmaz bile

Topu kaybettiğinde hırs yaparak topu kazanmaya çalışmaz

Ara pası atamaz

Hayatında verkaç nedir bilmemiştir

Çok gereksiz yerlerde top kaybı yapar takım onun yüzünden geri dönmek zorunda kalır

Kendi top kaybetmese bile genelde sıkıştığında paslarını zor durumdaki takım arkadaşına atar ( Bu genelde Sabri olur )

Ve en büyük Özelliği topu alıp tek pas asla yapamaz hiçbir zaman hızlı oynayamaz kendi ekseni etrafı bir kere döndükten sonra pas atar

Gecenin bu saatinde aklıma gelenler bu kadar

vallahi helal olsun

aynen bencede.

Ya yuhunuz ya, ne yaptınız ya... Ayhan'ı yerin dibine sokup, 3. lig futbolcusu mu yapmadınız, Elano- Ayhan oynayamaz mı dediniz.

Üst Alt