Birbiriyle yan yana oynayamayacak olan futbolcular


Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber OynayamazAylar önce böyle tartışmalar varken,Leo Franco 4-3-3'te oynayamaz yazmıştım. :)Aynı geyik gene başladı.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazayhan ne yapar diye sormuş bir renkdaş cevap gelmemiş..

önünde boş alan varsa topla geçerek oyunun yanlarına açılmış rakiplerin savunmadan düşmesini sağlar ve formdaysa bu topları genelde ardaya vererek gol pozisyonlarının başlangıcını sağlar(son haftalarda ayhan yoktu sarp ve topalın boş alanları topla katetmediğini üzülerek izledim)

-hayatında ver-kaç yapmamış diye yazmış renkdaşım..oha diyorum artık..şu anki sistem çorba olduğundan etkili değil ama klasik 4-4-2 de ardayla beraber soldan verkaçlarıyla bi sürü goller ortalar pozisyonlar hazırlamıştır..

-o çok şikayet edilen yan pas yapıyor sadece geyiktir..bunun tersi yani sürekli ileri pas futbolun doğasına aykırıdır..tempo olarak biizm futbolcularımız ayhanın böyle oyunu yavaşlatmasını istiyorlar zaten..tersi olsa ayhan yedek kalır..sözün özü ayhan istese dikini de çok oynar ama o takımın gücünü ayarlıyor ekonomik kullandırıyor..oynamadığı maçlarda takımın bi sürü maçta 70 ten sonra tükenişinin nedeni sizce başka neydi?

-bana göre en kötü halinde bile banko yazılcak 3-4 adamdan biridir takımda.yanında topal ve sarp değil misal ertns olsa futbolu daha da büyür.bu forumda dönüşü bir efsaneye dönüşen linde nin ayhanla beraber rüya ikili olacağını ümit ve tasavvuf ediyorum..

saygılar
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber OynayamazElano Arda ile oynayamaz. Arda M.Topalla çay içemez. Rijkaard Bir oturuşta bir somun yer ama Neskeens'le beraber metrobüse binemez. Leo Franco gol kralı olamaz. Sabri Asist kralı olur. Baros, Nonda ile yanyana halay çeker; ama okeye 4. olamaz
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber OynayamazElano'yla Alex de beraber oynayamaz.

Çünkü aynı takımda değiller.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber OynayamazKatilmak mümkün degil. Ikiside adam gibi top oynasin, bak gör nasil da oynayabiliyorlarmis beraber. Su an ikisi de formda degil kanimca. Keita haric hic biri formda degil zaten.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazkewell bile hakan balta'yla stoper ikilisi oluşturduysa eğer bu takımda herkes herkesle oynar.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazorta sahanin darmadagan olmasinin BAS NEDENI.cok yazikbugun ayhan kadar sacma oynayan varmiydi.verdigi paslar sadece sag bek sol bek
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber OynayamazVe tek mücadele etmeye çalışan, atmosferden etkilenmeyen adam Ayhan.

Galatasaray'da en çok küfür yiyen yine Ayhan!Neden? Kafasız çünkü benim Ayhan'ım.Yahu sende saklan Arda gibi Gökhan'ın arkasına sanada küfür etmesinler, suçu seninde üzerine yıkmasınlar.Ne diyebilirsiniz ki Ayhan'a?

Ayhan takımın dinamosudur. 33 yaşındaki dinamosu

Eğer bir takımın dinamosu topu aldığında 20 metre 30 metre çapında boşa çıkmış pas isteyen arkadaşını bulamıyorsa!Bu yüzden 20 metreden fazla mesafeye pas atmak zorunda kalıp, pas hatası yapıyorsa.

Yada bu yüzden dripling yapmak zorunda kalıp, top kaptırıyorsa... O zaman afedersiniz ama ben Ayhan'a tek kelime laf etmem!Bugün allah bilir Ayhan sahada 8 km civarı koşmuşsa ona en yakın Galatasaraylı oyuncu 6 km falan koşmuştur.Ne yapacak yani Ayhan? Ne bekliyoruz? 90 metre dripling yapıp gol mü atacak?......
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazvarmi itirazi olan?su ayhan dan kurutldugumuz gun en cok sevineceklerden biriyim.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazne beraberi bu iki oyuncuda metin oktay tesisletinden içeri giremez ama sokuyorlar işte..

yazık ben sahaya çıksam daha onurlu top oynarım

rijkaard'da gözümden düşme yolunda ilerliyor keita gibi adamı ne cüretle sahada rezil oynayan takımı gördüğü halde son dakikalarda sokabiliyor inanamıyorum

ardada oynayabilecek durumdaki yedekte oturuyor ama o da girmedi şoktayım resmen
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazbugun elano da ne kusur vardi ki?bence cok mucadele etti vi iyi paslar atti.
 
Cevap: Ligimizde Elano-Ayhan Beraber Oynayamazadamlar fizikle maci berabere bitirdiler buguntv de izlerken fark eden olmadimi?adamlar bizim oyuncularin hepsinden fizikli.fizik olmayip becerikli olsa kabul ama ayhan mesela hic ama hic yarari yok.ayiptir
 
Üst Alt