Biri Haldun Üstünel'i Durdursun ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

Cevap: Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

Gelson Fernandes

Manchester city oyuncusu hazır elin değmişken bunuda getir yeter haldun üstünel yeter

Ayhan-Barış-Topal-Sarp bu dortlu içinde ne yazık ki a sınıf diyebilecemiz oyuncu bulunmuyor. Sarp dısında formda olan da yok. M.Topal'ın iyi bir teklif gelmesi halinde yurt dısına satısı olabilir. Ayhan'ın yaşı ve Barış'ın yetersizligi nedeniyle ayrılmalarına sıcak bakardım.

Jem Karacan, alan kapatan on liberodan cok, Ayhan ve Barış gibi daha serbest oynayan bir oyuncu. Potansiyel olarak Ayhan ve Barış'tan daha iyi, en azından daha oyun bilgisi ve zekası bakımından ustun olacagını sanıyorum. Yine Ayhan-Barış'la benzer stilde olan M.Ceylan'ı da bu listeye eklemek gerekir. Hamit, Nuri gibi a sınıf oyuncular gelmek istemiyor, olmuyorsa; Ayhan-Barış / Jem - Murat degişikliği de yine pozitif olabilir diye dusunuyorum.

Ben de Jem Karacan diyorum. Potansiyeli cok yuksek bir oyuncu. O da GS'ye gelmek ister. Yazda 2-3 milyon Euro karsiliginda alinabilir buyuk ihtimalle.

Bir de Selcuk Inan var. Turkiye'de (belki Arda'dan sonra) en begendigim oyuncudur. Tabi Trabzonspor'dan oyuncu almak cok zor ama kontrati gelecek sezon sonunda bitiyor. O yuzden yazda iyi bir teklif gelse (5-6 milyon Euro falan) belki satmayi dusunebilirler. Bence bu para fazlasiyla eder ve orta sahamiza ilac gibi gelir.

Yani soyle bir orta saha iyi olur:

-----Jem Karacan-------

Selcuk Inan------Elano

Jem Karacan zaten daha one bizdeydi 2003-2004 senesinde alt yapimizdaydi hat da 14 yasinda profesyonel sozlesme imzalamistik ama Turkiye'ye alisamayinca Ingiltere'ye geri dondu.

Ben de Jem Karacan diyorum. Potansiyeli cok yuksek bir oyuncu. O da GS'ye gelmek ister. Yazda 2-3 milyon Euro karsiliginda alinabilir buyuk ihtimalle.

Bir de Selcuk Inan var. Turkiye'de (belki Arda'dan sonra) en begendigim oyuncudur. Tabi Trabzonspor'dan oyuncu almak cok zor ama kontrati gelecek sezon sonunda bitiyor. O yuzden yazda iyi bir teklif gelse (5-6 milyon Euro falan) belki satmayi dusunebilirler. Bence bu para fazlasiyla eder ve orta sahamiza ilac gibi gelir.

Yani soyle bir orta saha iyi olur:

-----Jem Karacan-------

Selcuk Inan------Elano

Arkadaşım iyimisin ?

Jem Karacan-Selçuk-Elano ortasahasımı ilaç gibi gelecek?

Ne alakasi?

Valla, sizlere gore Jem ve Selcuk kotu oyuncularmis. Gercekten cok ilginc.

Tamam. Diyecek baska bir sey yok. Hakli olabilirsiniz.

Jem Karacan denilen eleman zaten ön libero oynayabilecek bir adam değil.

??? Reading'de ya MC ya da DMC oynar ve gayet te iyi oynar. Bana gore en verimli pozisyonu DMC cunku ofansif yetenekleri biraz kisitli. DMC icin fizik olarak zayif gibi gorunebilir ama oyle degil. Tabi daha saglam olabilir. Tabi de eksikleri var ama gelecegi parlak. Ozellikle su andaki orta sahamizda rahat oynar.

Dinlemiyorlar seni dinlemiyorlar.

Benim burada bir arkadaşım var. Adnan Polat'ı iyi tanır. Sohbetleri var. Oldukça samimiler.

Herneyse saadete geleyim arkadaşıma rica edeyim senin için bir randevu ayarlasın, tüm fikirlerini tek tek anlat Adnan Polat'a.

Eğer yine de seni dinlemezse, boş ver ne halleri varsa görsünler kendini boşuna harap etme. Sen elinden geleni yapmış olursun.

Ugur Boral sezonu kapatmıs. Fb yaz transferinde M.Fathi'yi alır. Biz yine yaya kalırız. Wederson, Özer, G.Unal'da oldugu gibi. Takımda solbek yokken, bir sol kanat hucumcusu daha alırız artık.

Üst Alt