Birisi artık Servet'e yeter desin..!!


Arkadaslar ben bir Sezonda Avrupa dahil Galatasaray´i bukadar bireysel Hata ile bitiren bir Futbolcu görmedim..!! Bir ara Arkadasin birisi Bireysel hatalardan yedigimiz Gollerin Konusunu acmisti.. Onda Servet Hakan Balta ile birlikte almis basini gidiyordu...!!Bugün yine kendi adami..!!Servet Futbolu ve Galatasaray´i silmis..! Galatasaray´i resmen katlediyor adam..!!Ha kimse demesin bana tek Servet mi suclu diye..? Hayir degil tabiki..! Ama ben Galatasarayda bunca sene bireysel hatasindan, hantallığından, konsantre eksikliğinden dolayi bukadar gol yediten bir Futbolcu görmedim..!!Not: Lütfen birisi Servet'in bütün Sezon boyunca Avrupa dahil yaptigi hatalardan yedigimiz Golleri buraya Video olarak eklesin.. Forumda baya vardi ama ben bulamadim...Saygilar...
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Stoper,sol bek,kale,ön libero,orta saha,sol kanat,sağ kanat her yer dökülüyo
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Eminim bu konuyu açmak için haftalardır Servet'in hata yapmasını bekledin.Maçı izlemediğim için hata yaptı mı bilmiyorum ama hata yaptıysa haftalardır hata yapmayan adamı ilk hatasında silmek sadece saçmalıktır.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!O golde servet hata yaptı diyorsanız size söyleyecek sözüm yok .Gol net olarak balta-zapata ortak çalışması
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Eminim bu konuyu açmak için haftalardır Servet'in hata yapmasını bekledin.Maçı izlemediğim için hata yaptı mı bilmiyorum ama hata yaptıysa haftalardır hata yapmayan adamı ilk hatasında silmek sadece saçmalıktır.Servet eskisi kadar hata yapmıyor. Akıllandı biraz, çok daha kurnazca saklanıyor maçta, yükü diğerlerinin omuzuna bindiriyor. Tabi arada bir şovunu yapıyor tribünler için!
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Tamamen ön yargılarla açılmış komik bir başlık. Azıcık maç izleyen adam son 5 maçtır takımın en istikrarlı oyuncusunun Servet olduğunu görebilir. Çok iyi oynuyor bence son haftalarda. Paslarına bile bir bakın.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Her zaman söylerim. Servet hem karakter olarak hemde futbol yetenekleri olarak Galatasarayda olmaması gereken ilk futbolcudur.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!bursanin kadrosu ve bizim kadroyu kiyaslayin.ivankov(aykut)

ali(sabri)-ömer(neill)-serdar(servet)-vederson(caglar)

volkan(kewell)-svensson(cana)-ergic(culio)-ozan(arda)

batalla(misimovic)-milner(baros)hangi kadro daha kaliteli? tabiiki galatasaray.ama bizde yerinde olmayan biseyler var.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Servet eskisi kadar hata yapmıyor. Akıllandı biraz, çok daha kurnazca saklanıyor maçta, yükü diğerlerinin omuzuna bindiriyor. Tabi arada bir şovunu yapıyor tribünler için!Ulan ne adamsın. 5 dakika içinde ne dediğini unutuyorsun. :asd: Hem Servet'e yeter diye başlık açıyorsun hem de gelip eskisi kadar hata yapmıyor diyorsun. :asd:
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Komik ve gereksiz bir başlık , ama konuyu açanı görünce akıllı uslu cevap yazma gereği bile görmedim.Ön yargılarından arınamayan ve sürekli zabıta gibi nefret ettikleri adamın hata yapmasını uman ve kaydını tutan ;bir de sevdikleri adamı hata da yapsa fanatikçe savunan adamlar bu forumun en büyük problemidir.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Hakan Balta'nın goldeki hatası daha büyük. Kafa topuna iki kişi çıkıyor. Servet'in her topa kendisi kafa vurması gibi bir durum söz konusu olamaz. Cenk'in boyu da uzun ayrıca. Hakan arkasına kaçırdığı adama baksın önce. Daha geçen hafta aynı hatayı yaptı. Zapata zaten Hakan'ın hatasına daha dehşet bir hata ekleyerek golü yemeyi başardı.
 
Cevap: Birisi artık Servet'e yeter desin..!!Hala ve hala, inatla savunuluyor. Futbol enteresan oyun. Tarihimizde bireysel hatalarıyla Galatasaray'a bu kadar fazla zarar vermiş oyuncu azdır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt