Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Arkadaslar ben bir Sezonda Avrupa dahil Galatasaray´i bukadar bireysel Hata ile bitiren bir Futbolcu görmedim..!! Bir ara Arkadasin birisi Bireysel hatalardan yedigimiz Gollerin Konusunu acmisti.. Onda Hakan Balta, Servet ile birlikte almis basini gidiyordu...!!

Bugün yine kendi adami..!!

Hakan Balta Futbolu ve Galatasaray´i silmis..! Hakan Balta Berlinde Fitik´dan dolayi Futbolu birakmak isterken birisi elinden tutup onu Manisaya getirdi ve bi türlü buralara geldi..!! O Kisaca taa Manisa macerasindan önce Futbolu birakiyordu..! Simdi sanirim yeterince Parayi kazandi ve bikti..!!

Galatasaray´i resmen katlediyor adam..!!

Ha kimse demesin bana tek Hakan Baltami suclu diye..? Hayir degil tabiki..! Ama ben Galatasarayda bunca sene bireysel hatasindan dolayi bukadar gol yediten bir Futbolcu görmedim..!!

Not: Lütfen birisi Hakan Balta´nin bütün Sezon boyunca Avrupa dahil yaptigi hatalardan yedigimiz Golleri buraya Video olarak eklesin.. Forumda baya vardi ama ben bulamadim...

Saygilar...

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Sanırım vardı Hakan Balta'nın yaptığı hataların analizi. Biz bi bok değiliz ya. Biz gerizekalıyız ya. Anlamıyoruz ya futboldan. Hiddink bile Sabriyi ortasahada oynatıyormuş ya. Biz bi halt bilmiyomuşuz. Forumda bunları diyen gerzeklerde var. Hayat ne tuhaf.. Hakan Baltalar filan..

geçen hangi maçtı tam hatırlamıyorum ama aslantepedeki bir maçta oyuncu kaçırdı arkasına duvar pası yaparak arkadaşlarına dönüp ofsaytı neden bozuyorsunuz tarzında hareketler yaptı , tek başına ofsayt taktiği yapan tek godaman

şuan belkide sigarasını tüttürerek bu forumda yazılanları okuyodur

hain kahkahalar atıyodur

anlamadığım bu loser milli takıma falan da çıkıyo nerden geliyo bu şans bu torpil bu herneyse

Sanırım vardı Hakan Balta'nın yaptığı hataların analizi. Biz bi bok değiliz ya. Biz gerizekalıyız ya. Anlamıyoruz ya futboldan. Hiddink bile Sabriyi ortasahada oynatıyormuş ya. Biz bi halt bilmiyomuşuz. Forumda bunları diyen gerzeklerde var. Hayat ne tuhaf.. Hakan Baltalar filan..

Boşver hocam ağzı olan konuşuyor işte takma :)

kendisi bize tez konusu hazırlıyor aslında..bir futbolcu nasıl çöker!! kariyerinin içine zıçmak üzeresin hakan, bilmem farkındamısın!!

Jacques Momhanın kontratı yaz sezonunda bitmisti ne güzel. Miguelin bir alt versiyonu, sol kanadı otobana cevirirdi.

Bu meslek ailevi sorunları kaldırmıyor.Sen hala sorunlı hakaln baltayı oynatıyorsun.Burda oynayanın yanı sıra oynatanıda irdelemek lazım

b-123593-DUR.jpg

Üst Alt