Birsel - Nevriye İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birsel - Nevriye İddiası

Cevap: Birsel - Nevriye İddiası

Penny belki kalır Diana için de Angel'ın kalacağını hiç ama hiç sanmıyorum. Eğer bir takım bulursa kesin gider.

Gelmelerini çok isterim. Keşke gelseler. Önümüzdeki günleri bekleyecez bakalım ne olacak.

fenerbahçenin yerli kalitesi bizim takımdan daha iyi olduğu için bu ligi senelerdir domine ettiler. yabancı kalitesi zaman zaman yükselir düşer çokta önemli değil. ama fenerbahçe yerli kalitesinde düşüş yaşarsa kadın basketboldaki liderliklerini kaybederler. bu açıdan iki kadın basketbolcunun GalataSarayımıza transfer olmasını isterim.

Üstteki site olsun bugün Murat Murathanoğlu'da veya diğer yazarlar bir ağlamaklı gitmesinler diye.Oyuncular da takımda kalacak herhalde,en azından şu an için öyle yazılıyor.

Bizim iyi bir kadromuz var,onlardan kimseyi de istemiyorum sadece yönetim etik,ahlak ayaklarını bıraksın.

Tümer: F.Bahçe'den transfer yapmayacağız - Hürriyet Basketbol

Tümer, ‘Nevriye Yılmaz, Birsel Vardarlı ve Ivana Matovic Fenerbahçe ile sözleşmeleri süren oyuncular. Menajerleri yaşanan sıkıntıların ardından bize bu oyuncuları transfer etmemiz için önerdi. Biz de bu kritik konuyu Galatasaray Yönetim Kurulu’na taşıyarak, karşılıklı görüştük. Yönetim Kurulu'nun toplantısının ardından ezeli rakibimiz Fenerbahçe’de forma giyen bu 3 oyuncuyu bu sezon transfer etmemek yönünde karar alındı. Yönetimimiz bu transferleri gerçekleştirmememizi istedi. Önümüzdeki yıl ise neler olur, bilemem. Bu oyuncuların Avrupa'da birçok takımın listesinde olduğunu biliyoruz. Sonuç olarak bu sezon için Fenerbahçe’den herhangi bir oyuncuyu transfer etmeyeceğiz.’

Bizim yönetimde çok centilmen. :ays:

Aynı duruma biz düşseydik etik,ahlak falan dinlemez bütün takımı toplardı fener.

Nevriye daha önce bizde oynamıştı.Birsel de zaten fanatik Galatasaray'lı.Umarım gelirler.

Aysal Reyiz büyüksün bu kızlarıda aldıktan sonra içeridekine bir karton sigara alda mapus damlarında kanserden ölsün :D

Yönetim kurulu centilmenlik için bu oyuncuları almamaya karar vermiş

Şimdi bir şey diyecektim de neyse...

Centilmenlikmiş. Ne centilmenliği. Adamlar kızlara "klüp bulun" demiş daha ötesi var mı?

Birsel ve Nevriye bizi 3 gömlek yukarı taşırdı. Taurasi ve Tina'nin geçen seneki yabancıların üzerine koyduğunun 10 mislini Nevriye ve Birsel yerlilerin üzerine koyardı!

Üst Alt