Bisikletli Ulaşım Hakkında Bilgiler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Öyle bisikletmi sürülür ya

Apış aran ağrımadıkça,8.viteste yokuş çıkıp bacağa kramp girmedikçe,arka tekere pet şişe koyup motor sesi çıkartmadıkça,fren yapıp tekerleri kabak etmedikçe ne anlamı varki bisiklet sürmenin

Haksızmıyım üstad @Murat Onder
İşin içine elektrikli sistemler girmedikçe ben bu tip alternatifleri sakıncalı görmüyorum.

Tabi ulaşım açısından elektrikli sistemler de olmalı, çeşitlilik adına.

Marmaray'ın tarihi yarımada üzerinde kalan ve eski banliyö döneminde en yoğun 4 ara istasyondan Kumkapı ve Samatya'nın (diğerleri mevcut Bakırköy ve Küçükçekmece) kaldırıldığı bölüm sonunda yapılmaya başlandı.

Hat ile birlikte 7.5 km. bisiklet yolu ve 6.5 km. yaya yolu olacakmış bakalım nasıl olacak. Hayırlı olsun.

Marmaray'ın tarihi yarımada üzerinde kalan ve eski banliyö döneminde en yoğun 4 ara istasyondan Kumkapı ve Samatya'nın (diğerleri mevcut Bakırköy ve Küçükçekmece) kaldırıldığı bölüm sonunda yapılmaya başlandı.

Hat ile birlikte 7.5 km. bisiklet yolu ve 6.5 km. yaya yolu olacakmış bakalım nasıl olacak. Hayırlı olsun.

Üstat instagramda neden yoksun

tekerine taş değmesin üstad

Teşekkürler dostum.

nick değiştirdin sanırım bulamadım önceden takip ediyordum

Evet gerçi yeni değiştirdim, en fazla 1 ay olmuştur.

Nick değişimi takip edenleri etkilemez. Senin nick nedir, yollarsan bende seni ederim.

Velospet binerek yakacağım kaloriyi şakşakiye yaparak yakmayı tercih etmekteyim

Uzamanı dilerim mikser Serkan.

Katlanabilir bisiklet hangi marka ve ne önerirsiniz?
Kondisyon durumu v.s. yeni başlayacaksanız kullanmaya ve şehir bisikleti alternatifi olacaksa (özellikle şehir içi rampa v.s.) Mosso s21

Aynakol 42/32/22
Ruble 7-14/28

Üzerinde ki lastiğin yol tutuşu da 10 numara. Asfalt lastiği olmasına rağmen parke yolda sallamıyor. Buzlanma olmadıkça karlı havada da rahat yol tutar.

Kondisyon durumu v.s. yeni başlayacaksanız kullanmaya ve şehir bisikleti alternatifi olacaksa (özellikle şehir içi rampa v.s.) Mosso s21

Aynakol 42/32/22
Ruble 7-14/28

Üzerinde ki lastiğin yol tutuşu da 10 numara. Asfalt lastiği olmasına rağmen parke yolda sallamıyor. Buzlanma olmadıkça karlı havada da rahat yol tutar.
Carraro felix 121 modelini düşünüyordum bu da bir alternatif olarak aklımda kalsın. Teşekkür ederim.

Üst Alt