Bisikletli Ulaşım Hakkında Bilgiler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Göreceli ama şehir içinde sağlam ve ekonomik bir şey düşünüyorsan 2.000 TL. civarına bu rakam düşedebilir, yükseledebilir iyi bir bisiklet rahat alınır. Diğer ekipmanlarda ilk etapda ortalama 500 TL. civarına toplayabilirsin. Tabi bulursan bisikleti 2. el de alabilirsin. Bazen denk geldi mi iyi ve temiz modeller oluyor.

Bisiklet fiyatları nedir

Kaskı, dizligi vs dahil

Mi Note 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de biraz sonra bisiklet turuna cikacaktim iftardan önce biraz turlayayim diye.

Her zaman gitmek istemistim, maden isletme yeri var oraya gitmeyi düsünüyorum. Bugüne nasipmis.

w950_h526_x1603_y670_garz_3-16ccb704a6fafc98.jpg

yokuş aşağı inerken frenleri patlayan, ayağını arka tekere sürterek kontrolü sağlayan ahbablarımız burda mı

Bayagi kücükken annem beni bizim burada bos bir pazar alanina götürmüstü top oynayayim diye, orada da dolu bisiklet süren cocuklar vardi. Birisi gelip gel arkama bin seni gezdireyim demisti, 5-6 yasinda mi neydim. Arkasina oturmustum sonra nasil oldu bilmiyoum ama cocuk bisikleti sürerken topugum tekerin tellerine dogru hareket etti ve oraya girdi. Cok pis etimi kesmisti ve kanamisti. O kadar aglamistim ki. Hatta hala izi var topugumda.

Bu geldi aklima nedense.

Bayagi kücükken annem beni bizim burada bos bir pazar alanina götürmüstü top oynayayim diye, orada da dolu bisiklet süren cocuklar vardi. Birisi gelip gel arkama bin seni gezdireyim demisti, 5-6 yasinda mi neydim. Arkasina oturmustum sonra nasil oldu bilmiyoum ama cocuk bisikleti sürerken topugum tekerin tellerine dogru hareket etti ve oraya girdi. Cok pis etimi kesmisti ve kanamisti. O kadar aglamistim ki. Hatta hala izi var topugumda.

Bu geldi aklima nedense.
biz 7 8 arkadaş toplu halde gezerdik, bir gün bir tanesi kardeşi veya yiğeni miydi neydi önüne bindirmişti, tozlu topraklı hafif bir yokuştan inerken çocuk ayağını ön çatala soktu, yokuş aşağı takla attılar, sonra dikiş faln atılmıştı ikisine de

Alışınca problem olmuyor, burada asıl önemli olan gittiğin yolu tanıman. Yani ilk kez ama gündüz gittiğin bir yola göre, daha önceden bir çok kez kullandığın yol gece olmasına rağmen daha güvenli oluyor.

Çünkü hangi noktada nereden araç çıkabileceğini, nereden nasıl döneceğine alışıyorsun. Otomatik pilot gibi oluyor.

İlk kez kullandığın bir yoldan da 2-3 kere geçtiğin zaman alışıyorsun, tabi aynı yoldan uzun süre geçmezsen yine bir daha ki geçiş de biraz afallıyabiliyorsun.

Gece gezintileri problem olmuyor mu?

biz 7 8 arkadaş toplu halde gezerdik, bir gün bir tanesi kardeşi veya yiğeni miydi neydi önüne bindirmişti, tozlu topraklı hafif bir yokuştan inerken çocuk ayağını ön çatala soktu, yokuş aşağı takla attılar, sonra dikiş faln atılmıştı ikisine de

Çocukken dikiş atılmayan erkek çocuk çocuk değildir herhalde.

Benim alnıma da dikiş atmışlar zamanında, oturma odasında koltuktan koltuğa hoplarken kafamı mermer masanın kenarına vurmuşum. Ondan beri nato kafa nato mermer diyor babam bana.

sent via GSC

Malesef motorlu araçlar ile bisiklet yolları ayrı tutulmadan karayollarında bisiklet sürmek çok tehlikeli. En ufak bir kazada bisiklet süren ayvayı yerken, arabada ki şahıs hiç birşey hissetmeyecektir. Geçen yıl motor kazası yapıp bileğimi kırmıştım. Mal'ın biri trafigin arasından hızlı bir sekilde onume çıkmıştı. Ben bilegimi tutarken adam hic birşey yokmuş gibi araban çıkıp yanıma gelmisti.

Ayrı bisiklet yolu olsa heryere bisiklet ile gidip gelirdim!

Üst Alt