Bitdefender Total Security ve Eset Internet Security 3 Ay Ücretsiz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bitdefender Total Security ve Eset Internet Security 3 Ay Ücretsiz!

güvenlik programları kullanmıyorum. kullandıgım dönem hafif ve işe yarar olan webroot'u kullanırdım. şimdi windowsun kendi security essential'i yetiyo bana.

güvenlik programları kullanmıyorum. kullandıgım dönem hafif ve işe yarar olan webroot'u kullanırdım. şimdi windowsun kendi security essential'i yetiyo bana.
Aslında güçlü bir bilgisayar var ise, kullanmakta yarar var; ama tabi ki bu çok kişisel bir tercih, ben de uzun bir müddet Windows Defender ile devam ettim, şu an ise Bitdefender yüklü masaüstünde, performans kaybı olmadı diyebilirim. Benim de aklımda pek yoktu ama deneyimliyorum. Memnun kalır isem güvenlik programları kullanmaya devam edebilirim :)

90 gün ücretsiz ESET Internet Security | ESET

Eset 3 ay boyunca ücretsiz.

"Türkiye’nin en büyük siber güvenlik kuruluşu olarak yanınızdayız. Bu zor zamanları birlikte atlatmak için tüm Türkiye’yi 3 ay boyunca ücretsiz koruyoruz. Çalışırken, öğrenirken, öğretirken ister Windows ister Mac OS, Linux, Android hangi sistemi kullanıyorsanız kullanın yeter ki güvende kalın. ESET Internet Security'yi indirin, tüm ailenizi 3 ay boyunca ücretsiz koruyun."

hangisi daha iyi?
Bitdefender, Kaspersky ve Norton bu isin agir toplaridir. Ucunu de daha once kullanmis biri olarak, en beğendiğim arayüzü ve sunduğu ek özellikler sebebiyle Kaspersky idi. Ama bunlar bir araba modeli vs olmadigindan dolayi en iyisi sudur diye genelleme yapilabilecek bir mevzu degil.

Eset'i onermiyorum. Eset kullanacagina git Windows defender kullan. Bari bos yere RAM, CPU vs kullanmaz. Bi halta yaramayan sadece adı antivirus olan 1 yazilim.

Nasil basardigimi hatirlamamakla birlikte, bi ara PC'ye birkac zararli yazilim bulasmisti. PC anlamsizca agirlasinca, virusten suphelendim. O donemlerde Eset'ten baska 1 antivirus bilmedigimden Eset kullaniyordum. Tam tarama yaptim. Bi halt bulamadi. Sonra biraz arastirma yapinca Kaspersky'i filan ogrendim. Kaspersky kamyonla virüs buldu. Sorunu öyle cozebilmistim.

PC donanimi hakkinda yeni yeni birseyler ogrendigim zamanlardi.

Hos, suanda herhangi bir antivurus programi kullanmiyorum. Hatta yillardir kullanmiyorum ve herhangi 1 virus yemedim. Viruslerin cok buyuk cogunlugu reklamlardan bulasir. Reklam engelleyici kullanirsaniz antivirus o kadar da gerekli 1 sey degil. Tabii, girdigin sitelerin ve indirme yaptığın korsan paylaşım mecraalarının guvenilir olup olmadigindan emin olmak şart.

Son düzenleme:
Üst Alt