Bitmeyen Sevda: Aleksandar Kolarov


0l098W.jpg

Galatasaray, Manchester City teknik direktörü Pep Guardiola'nın gelecek sene kadrosunda görmek istemediği Aleksandar Kolarov için temasa geçti.

Transfer çalışmalarını son sürat sürdüren ve Financial Fair-Play nedeniyle mali olarak ince eleyip sık dokuyan Galatasaray için İngiltere'den sürpriz bir haber geldi.

The Sun gazetesinin haberine göre Galatasaray, Manchester City'nin sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan yıldızı Aleksandar Kolarov için girişimlerde bulunacak. İngiltere dışından birçok talibi olan Sırp oyuncu için Galatasaray'ın da temaslarını sürdürdüğü ifade edildi.

GALATASARAY GEÇEN SENE DE İSTEDİ

Galatasaray, sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan savunmacı ile şu anda görüşmekte serbest ve anlaşması durumunda sezon sonunda bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katabilir. Beşiktaş ve Galatasaray, Kolarov için geçtiğimiz sezon sonunda da görüşmelerde bulunmuş, ancak yüksek bonservis bedeli nedeniyle transferden vazgeçmişti.

Bu sezon Manchester City'de 27 maça çıkan ve 2292 dakika sahada kalan tecrübeli oyuncu, 1 gol ve 3 asistlik bir performans sergiledi.
 
The Sun= Fotomaç.

Adam Pep'in has adamı. Her yerde oynatıyor. Gelenek devam etsin diye yazmışlar. Huntelaar haberleri de yakında çıkar. Bu isimlerin ismi geçmeden transfer dönemi olmaz.
 
Pep sık sık oynatıyor. Bence Kolarov'u yalnızca bi sol bek, bir de stoper alırlarsa gönderirler devre arasında.

Edit: Haber sezon sonundan bahsediyormuş zaten. O zaman için anlaşabiliriz :ka21:
 
Üst Alt