Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biz Şampiyonluğu Nerede Bıraktık?

abi şu da bi gerçek, ben harbiden bu takımın her deplasmanda kötü oynamasından baydım ya.koskoca galatasarayın nerdeyse 6-7 yıldır deplasman fobisi var.ya leş atan bi takım oluyo yeniyoruz.ya oyun olarak ezilip ıkına ıkına yeniyoruz,ya da rezil bi şekilde kaybediyoruz.oyuna ağırlığımızı koyamamamız bazı oyuncuların içerde bambaşka dışarda bambaşka oynaması çok aptalca

O 4 beraberlik olmasa suan 8 puan fazlamiz vardi ve Basak'la ayni puandaydik. Ben kendimi neredeyse bildim bileli deplasmanlarda kötü top oynayip kötü sonuclar aliyoruz. Kendi sahamizda en azindan 15 galibiyet cikaramadigimiz sürece hic bir zaman sampiyon olamayiz. Ikina ikina 2-3 kritik deplasman galibiyeti ve Kasimpasa gibi 1-2 keko takimi rahat yenince 75 küsürleri buluyorsun böylece.

Boyle basarili olamazsin Murhan onumuze bakacaz herzaman arkamizda keskelerle yasarsak hic bir yere gidemeyiz. Bizim sorun orda hep su mac soyle olsaydi bu mac boyle olsaydi yanlis seyler bunlar.

Eleştiri yapalım, nerde hata yaptık konuşalım ama sakın umutsuz olmayın. Bu takım asla hedefsiz olamaz. Olmamalı. Buna gerçekten emin olun. Hedefsiz bir Galatasaray inanın hiç çekilmez. Bu bir.

İkincisi Fatih Terim'in bu seneki hataları minimum düzeyde. Daha önceki dönemlerdeki hataları yapmıyor. Lüzumsuz maceralara girip ben ne yaparsam tutar demiyor. İlla eleştircem diye eleştirmeyin. Maçları ve olayları adam gibi takip edin. Etmiyorsanız da boş boş laf edip durmayın artık adama.
Bazen sizin gibilere Cocu, Prandelli ya da Mancini gibi parayı alıp, kulübü batırıp gidecek tipler müstehak diye düşünüyorum. Zımbalı Şenör mü gelcek hoca giderse kim gelecek? Dönek karektersiz Okan mı kurtaracak bizi? Adam altyapıdan, scout ekibinden yönetimine kadar yeni bir sistem kurma peşinde, durun bakalım bi.

Bana göre her şeyin başlangıcı Bursaspor maçıdır. Daha ilk yarı bitmeden 3 sakat verdik. O maçta 1-1 bitti. Bildiğim kadarıyla 13 maçlık içerideki galibiyet serisi de o maçta bitti.

Ardından tabi ki Fenerbahçe maçıdır. Belhanda,Donk uzun süre oynayamadı. Terim ve Şaş uzun süre kulübede olamadı. Psikoljik açıdan çok yıprattı.

Bunlar dışındaki maçlar bu iki maçın artçılarıdır.

Net bir şekilde Fener maçında.

Fenerlilerin oyununa gelip şampiyonluğu verdi hoca ve oyuncular.

sent via GSC

O 4 beraberlik olmasa suan 8 puan fazlamiz vardi ve Basak'la ayni puandaydik. Ben kendimi neredeyse bildim bileli deplasmanlarda kötü top oynayip kötü sonuclar aliyoruz. Kendi sahamizda en azindan 15 galibiyet cikaramadigimiz sürece hic bir zaman sampiyon olamayiz. Ikina ikina 2-3 kritik deplasman galibiyeti ve Kasimpasa gibi 1-2 keko takimi rahat yenince 75 küsürleri buluyorsun böylece.

Ya Murhan başlıyacam artık o 4 maça deplasmanda 7 maçta puan bırakmışsın sen diyorsun içerde verdik de ondan geçen sezon sıradışı bir sezonu 16 galibiyet aldık içerde, rüzgar gibi estiğimiz sezonlarda bile 12 13 g anca alıyorduk bu sezon kalan maçları alsak yine aynısı olucak ama deplasmanda o kadar az puanda kalırsan o iş olmaz deplasmanda en kötü şartlarda bile 30 lazım içerde de 45 alırsın 43 alırsın iş tamam yok içerde herkesi yeneriz dışarda yenilsek de olurla olmuyor o iş olsa tudor'u kovmazdık.

Ya Murhan başlıyacam artık o 4 maça deplasmanda 7 maçta puan bırakmışsın sen diyorsun içerde verdik de ondan geçen sezon sıradışı bir sezonu 16 galibiyet aldık içerde, rüzgar gibi estiğimiz sezonlarda bile 12 13 g anca alıyorduk bu sezon kalan maçları alsak yine aynısı olucak ama deplasmanda o kadar az puanda kalırsan o iş olmaz deplasmanda en kötü şartlarda bile 30 lazım içerde de 45 alırsın 43 alırsın iş tamam yok içerde herkesi yeneriz dışarda yenilsek de olurla olmuyor o iş olsa tudor'u kovmazdık.

Sana katılıyorum da,4 beraberliğin ikisini 2-0'dan verdik,birini de son dakikada saçma sapan bir penaltıyla verdik.Bursa maçı dediğin türden,normal denecek bir kayıptı mesela.Bu anormal kayıpların üst üste gelmesini düşününce ona hak vermiyor değilim.

Ayrıca sezon sonu şampiyon olamazsak konuşulacak bir konu bu.Bir şeyi bıraktığımız yok şu an.

Sana katılıyorum da,4 beraberliğin ikisini 2-0'dan verdik,birini de son dakikada saçma sapan bir penaltıyla verdik.Bursa maçı dediğin türden,normal denecek bir kayıptı mesela.Bu anormal kayıpların üst üste gelmesini düşününce ona hak vermiyor değilim.

Ayrıca sezon sonu şampiyon olamazsak konuşulacak bir konu bu.Bir şeyi bıraktığımız yok şu an.

Konya maçında direkt gözümüzün içine baka baka çalındı puanımız Fb maçında hakemin katliamı ve bizimkilerin umursamaz oyunu yüzünden verdik o 2 maçı saymam ben çalındı direkt, içerde Bursa ve Rize'ye puan verdik o kadar da olur yani dışarda 4 y 3 b almışız bu daha leş bence hem daha Kadıköy, Bursa, Rize, Konya depleri duruyor Sivas'ı saymıyorum bile son hafts olduğu için ama onlar da bize bilenicek.

Henüz şampiyonluğu bıraktığımızı düşünmüyorum ama eğer bırakırsak net bir şekilde fener maçı olur sebebi. Ne yazıkki Fatih hoca süreci doğru yönetemeyip yangına körükle gitti.

Siz derken? Küme düşüyosunuz Alooooo.

Diğerini kastediyosan Fenere 3-0 dan 3-3 maç verirken.

Yok konumunda yazdığı gibi Trabzonluysan, hiç bir zaman şampiyonluk adayı değildiniz!

Ha Galatasaraya gelince. Bu takım önümüzdeki 4 maç 10 puan alır, akbilspor ise 4 yada 5 puan alır ve yine en İddialı takım haline geliriz!!

- Gomis in satılması

- 6 ay forvet alınmayıp sezona forvetsiz başlanması

- Rodrigues in satılması

- Devre arası forvet transferinin son 3 güne bırakılması

- Gomis in satılması

- 6 ay forvet alınmayıp sezona forvetsiz başlanması

- Rodrigues in satılması

- Devre arası forvet transferinin son 3 güne bırakılması

Tek gerçek bu yok şu maç bu maç diyorlar hala koskoca sezonu hem de cl ile başladığımız sezonu forvetsiz açtık sanki 34 maçın 34 ünü alıp şampiyon oluyormuşuz gibi şu maçı verdik ondan diyorlar hala ilginç ligimizin ortalaması belli 70 i geçen işi götürüyor işte.

Üst Alt