Bize bu koltuklar çok ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Galatasaray - Ajax | 15 Ocak

2w2o5xx.jpg

AliSamiYen08.jpg

AliSamiYen09.jpg

2011-01-17165918.png

2011-01-17165940.png

2011-01-17165948.png

2011-01-17170009.png

2011-01-17170038.png

Galatasaray - Sivasspor | 23 Ocak

dscf2288.jpg

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi05.jpg

Galatasaray - Eskişehirspor | 6 Şubat

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi03.jpg

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi05.jpg

AslantepeAliSamiYenSporKompleksi07.jpg

Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat

sfiknc.jpg

Diyecek bisey bulamiyorum. :mad:

Cevap: Bize bu koltuklar cok !

hahaha ben akşam dedim bunu bu stad 1 aya ali samiyene dönecek göreceksiniz.ingiltere liglerinden tv de gördükleri stadı maketini alıp yatarken hayalini gördükleri stadı bir anda karşılarında görünce iç güdüleri depreşti herhalde başka nasıl yorumlanırki...

aslında olayın özeti budur. tıkla

Tamam diyorlarki toki başkanı kışkırttı peki bune...

Şerefsizler. Böylelerini almayacaksın stada. İlla koltuklara çıkmak mı gerek zıplayabilmek için.

Bu ne böyle ya. Daha ilk maç o stadda. Takımının ilk maçında senin yeni stadında şu koltukların haline bak. Türk milleti olarak çok geri kafalı insan var. Sen kendi stadına bunu yapıyorsan oraya gelen deplasman takımının taraftarları 1000 katını yapar.

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

Sırf bu yüzden bende kavga ediyordum stadda. Üst katın en önünde otururken yanımıza iki çocuk geldi ve merdivenleri kullanmadan koltuğa basarak yanımıza gelmeye çalıştı izin vermedim. Biraz tartışma çıktı ama çoğunluk beni destekledi. Sonra merdiven den dolaşıp gelip oturdu yanımıza.

Dünkü Galatasaray tarafı yada kendini Galatasaray taraftarı sananlar kendilerine yakışanı yapmış Çok görmüyor bu stad zaten bize fazla bile ve hiçde hayırlı olmıcak alışmadık g*tte don durmaz :D bize bu stad çok lüks kimse alınmasın yada alınırsanız alının ama durum böle :D

Daha birşeyleri ayıkmamız için çok yolumuz var. Birde bu koltuklar ucuz, adi diyorduk. Pahalı koysan ne olacak alın işte sonuç ortada.

Kombine sahipleri yerli yerine oturunca bu sorunlar azalacak. Bu bilinç giderek artacak ve mecburen herkes tarafından sahiplenilecek.

Bunun başka yolu yok.

GSCimbom olarak bulunduğumuz blokta bu olaya müsaade etmeyeceğiz.

Edit: Konunun uA ile alakası yok. Bu genel taraftar profilidir.

Üst Alt