Bize Gelen Hocaların Sapıtması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize Gelen Hocaların Sapıtması

Evet FT istifa ettiğinden beri diğer hocaların bizden önceki kariyerleri iyiyken bizde çöp hoca ilan ediliyor

Mancini- Savunma yaptırarak kendini bitirmesi

Prandelli- Sistemi bilmeyen kopuk oynatarak kendini bitirmesi

Hamza Hamzaoğlu- Takımı iyi oynatan ama oyuncu transferi istemeyen evlatlarım yeter diyip kendi kendine sı.an bir hoca

Mustafa Denizli- Hücum yok savunma yok ne yaptığını bilmeyerek kendini bitirmesi

Riekerink- Hücumu iyi oynatan oyuncu değişikliklerinde saçmalayarak kendini bitirmesi

Tudor- Yolun sonuna yaklaşıyor.

Bize gelen neden saçmalıyor.İçlerinde en iyi hoca Riekerinkti hiç değilse Hücumda basıyorduk.

babam devid beckima benzetiyor annem kuzey tekinogluna benzetiyor arkadaslarim custin biyebıra benzetiyor (onu bilmiyom) ama şunu bilsinler ben kimseye benzemem onlar bana benzer.

Son düzenleme:
Kesinlikle var bisey sapitiyorlar..şaka maka değil bu tudor en son ilk geldiği mac oyuna müdahale filan iyiydi her gecen hafta sapıttı.dünkü maçta "normal olan her hoca" ilk yari sonunda değişiklik yapardi hatta normali 30.dakikada 2.golu yemeyi beklememesi idi..kimi getirsek bu kadro ve yönetimle sapitacak bu net..elestirileri teknik adamdan ziyade yönetim ve dursuna kaydirmak şart artik medya bilerek tudora yükleniyor çare tudorun gidisi değil dursunun gidişi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt