Bizi Balta'dan Kurtarın


Terim'e ve YONETIME SESLENIYORUM

hatta yalvarıyorum agabu nasıl topcudur abi ? ne yapar bu cocuk. ve kac sene oldu ?? dunya gezegeninde bir solbek bulmaktan aciz kulupsek soylesinler bilelimcanıma tak etti artık aga, dayanamıyorumsoylemekten de cekinmiyorum kusura da kalmayın, gerekirse 50.000 kisi floria'ya yuruyus yapalım, bu takıma bir sol bek ALACAKSINIZ ARKADAS, hic kacarı yok bunun.{Kusura bakma Furkan - OLMUYOR}
 
Cevap: Bizi Balta'dan KurtarınHakan balta Valencia ile çok başbaşa kaldı,amrabat savunmaya hiç gelmediği için çok boşluklar verdik o kanattan.
 
Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarınİşin kötüsü Amrabattan da hiç destek gelmedi. Hakan 1e 1 de yeterince kötüyken 2ye 1 kaldı ve sadece izleyebildi.
 
Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın1-2 pozisyonda valencianın hakanı çalımladıktan sonra 3-4 oyuncumuza çalım attığını gördüm hakandan zaten çok üstünlük kurması beklenilemezdi.
 
Cevap: Bizi Balta'dan KurtarınKimse savunmasın lütfen şu adamı. Bugün yediğimiz golde bile baş suçlu kendisi. Orada ofsayt taktiği mi denenir lan? Kademeye girsene. Biri kurtarsın bizi şu Balta'dan. Rica ediyorum.
 
Cevap: Bizi Balta'dan KurtarınÇözüm

albert-riera_266613.jpg
 
Cevap: Bizi Balta'dan KurtarınAdamların kanattan geldiğini bildiği halde Terim önlem alamamış. Amrabat onu hep yalnız bıraktı. O da kaldıramadı maçı.

Hücum gücü zaten ortada bindirme yapmaya çekiniyor. Hasan Ali ile dalga geçerdim. Balta bu akşam ondan da beterdi..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt