Bizi Balta'dan Kurtarın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi Balta'dan Kurtarın

Terim'e ve YONETIME SESLENIYORUM

hatta yalvarıyorum aga

bu nasıl topcudur abi ? ne yapar bu cocuk. ve kac sene oldu ?? dunya gezegeninde bir solbek bulmaktan aciz kulupsek soylesinler bilelim

canıma tak etti artık aga, dayanamıyorum

soylemekten de cekinmiyorum kusura da kalmayın, gerekirse 50.000 kisi floria'ya yuruyus yapalım, bu takıma bir sol bek ALACAKSINIZ ARKADAS, hic kacarı yok bunun.

{Kusura bakma Furkan - OLMUYOR}

Cevap: Bizi Balta'dan Kurtarın

Hakan balta Valencia ile çok başbaşa kaldı,amrabat savunmaya hiç gelmediği için çok boşluklar verdik o kanattan.

İşin kötüsü Amrabattan da hiç destek gelmedi. Hakan 1e 1 de yeterince kötüyken 2ye 1 kaldı ve sadece izleyebildi.

1-2 pozisyonda valencianın hakanı çalımladıktan sonra 3-4 oyuncumuza çalım attığını gördüm hakandan zaten çok üstünlük kurması beklenilemezdi.

Kimse savunmasın lütfen şu adamı. Bugün yediğimiz golde bile baş suçlu kendisi. Orada ofsayt taktiği mi denenir lan? Kademeye girsene. Biri kurtarsın bizi şu Balta'dan. Rica ediyorum.

Çözüm

albert-riera_266613.jpg

Adamların kanattan geldiğini bildiği halde Terim önlem alamamış. Amrabat onu hep yalnız bıraktı. O da kaldıramadı maçı.

Hücum gücü zaten ortada bindirme yapmaya çekiniyor. Hasan Ali ile dalga geçerdim. Balta bu akşam ondan da beterdi..

Üst Alt