Bizi bırakma Harry! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Karisi colu cocugu ingilitrede yanilmiyorsam.

Kewell ailesine düskün birisi, gitmek isterse birsey diyemeyiz.

Şampiyonlar Ligi'ne kalırsak herhalde gitmez diye düşünüyorum. Çünkü onu bu kadar seven bir taraftar bulamaz herhalde. Herşeyi hakediyor.

Öyle abi.

Cok üzülürüm giderse ama birseyde demeye hakkimiz yok gercekten.

Hanimini felan Türkiyeye getirme niyeti yokmu ya :)

Sheree Murphy'nin hayatı İngiltere'de şekillendiği için orada kalmak zorunda kalıyor. Ayrıca en büyük sorun çocukların okul hayatı. 1 değil, 2 değil 3 çocukları var. Çocukların ikisi okulda diye biliyorum. Ayrıca Murphy eskiden dizi yıldızıydı. Hatta Desperate Housewife dizisinde oynaması için teklif bile gelmişti kendisine. Kewell ile evlendikten sonra daha bir ev hanımı oldu, dizi olaylarını bıraktı diye biliyorum. :)

fiziksel olarak mükemmele ulaşamasa da zihinsel olarak mükemmel bir futbolcu...

umarım gitmek istemiyodur...

Geçen sene oynamamıştı diye hatırlıyorum, herkes korksa da kötü oynasa da mücadele etmese de bundan önceki yıllarda maalesef olduğu gibi, Harry'nin karakteri gereği herkesten değişik olduğunu söylemeye çalıştım...

Siz ne sandınız.....?

-kadıköyden kastım en zor şartlarda-

Valla şu birkaç ay içinde sözleşmesi uzatılmazsa, pankart açıp özel tezahürat falan yazalım bizi bırakma maiyetinde.

Sheree Murphy'nin hayatı İngiltere'de şekillendiği için orada kalmak zorunda kalıyor. Ayrıca en büyük sorun çocukların okul hayatı. 1 değil, 2 değil 3 çocukları var. Çocukların ikisi okulda diye biliyorum. Ayrıca Murphy eskiden dizi yıldızıydı. Hatta Desperate Housewife dizisinde oynaması için teklif bile gelmişti kendisine. Kewell ile evlendikten sonra daha bir ev hanımı oldu, dizi olaylarını bıraktı diye biliyorum. :)

Öyle bir imkan yok yani diyosun :)

Valla şu birkaç ay içinde sözleşmesi uzatılmazsa, pankart açıp özel tezahürat falan yazalım bizi bırakma maiyetinde.

Kesinlikle olmalı öyle birşey.Kapalıya dev bir pankart Bizi bırakma Kewell

Yada Kewell'ın kareografisini yapsak eski açıkda.Herkezden para toplansa müthiş olur.Çünkü o bunu hakediyor.

Üst Alt