Bizi bırakma Harry! - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Şuan Nonda gönderilmesi en doğru kişi doğrudur . Ama diğer yazılanlarda sorun var arkadaş hangi maçı almışmış , puan kazandırmışmış Aklıma o kadar çok maç geliyorki iki sene önceki Denizli , fener , Çaykur Rize Bu seneki Ankara deplasman , Antep deplasman , Kasımpaşa deplasman Dahada sayarım .

Fener maçını aklına getirme sadece o sezon sadece ligde 12 gol attı Nonda gol krallığına giderken Kalli ile sorun yaşadı yedek kaldı O sezon Avrupadada en çok gol atan adamımızdı . Geçen sene kötüydü ama yine goller attı kısıtlı süreler almasına rağmen

Nonda gelirken artık topa vuramaz dediler 2 dizinden ameliyat geçirerek geldi bize ama kapak yaptı bazılarına

Nonda fanatik bir fenerli arkadaşıma 2 sene önce "Bizde Kezman yerine Nonda olsa kesin şampiyon olurduk " Dedirten adam Pres yapmıyor demişsin Nonda Baros tarzı adam değildir arkadaş daha kaç kere söyleyeceğiz Baros tarzı adamlar pres yapıp defansı yormayı sever

Sevmeyebilirsin ama saygı duymalısın . Saygı duyulacak bize çok katkıları olan bir adam Nonda

Ben de Nonda'nı gitmesini Kewell'ın kalmasını istiyorum ama Nonda'yı da seviyorum...Bu kadar sene içinde hiçbir kötü yanını görmedim karakter olarak.Özellikle ilk geldiği sene büyük katkı sağladı takıma...

Şuan Nonda gönderilmesi en doğru kişi doğrudur . Ama diğer yazılanlarda sorun var arkadaş hangi maçı almışmış , puan kazandırmışmış Aklıma o kadar çok maç geliyorki iki sene önceki Denizli , fener , Çaykur Rize Bu seneki Ankara deplasman , Antep deplasman , Kasımpaşa deplasman Dahada sayarım .

Fener maçını aklına getirme sadece o sezon sadece ligde 12 gol attı Nonda gol krallığına giderken Kalli ile sorun yaşadı yedek kaldı O sezon Avrupadada en çok gol atan adamımızdı . Geçen sene kötüydü ama yine goller attı kısıtlı süreler almasına rağmen

Nonda gelirken artık topa vuramaz dediler 2 dizinden ameliyat geçirerek geldi bize ama kapak yaptı bazılarına

Nonda fanatik bir fenerli arkadaşıma 2 sene önce "Bizde Kezman yerine Nonda olsa kesin şampiyon olurduk " Dedirten adam Pres yapmıyor demişsin Nonda Baros tarzı adam değildir arkadaş daha kaç kere söyleyeceğiz Baros tarzı adamlar pres yapıp defansı yormayı sever

Sevmeyebilirsin ama saygı duymalısın . Saygı duyulacak bize çok katkıları olan bir adam Nonda

Alıntı yaptığın mesaja mış mış lı konuşmana gerek yok rahat olabilirsin.:)

Nonda'nın ayrılmasından şu anlaşılıyor.Demekki sözleşmesi uzatılacak.

Bence zaten Kewell'da bunu istiyor...

Sanırım ilk yarının son maçında kontrat ile ilgili bir soru geldi...

Verdiği cevap o kadar güzeldi ki, kalmayı çok istediğini anlıyorsunuz ama sonuçta bir profesyonel herşeyi o kadar açık söyleyemez ama söylediği yeter..

Tam tamına bir aktarma değil ama diyalog şöyleydi..

Soru: Seneye kalmayı düşünüyor mu?

Kewell : Bu kulüp bana her şeyi verdi, en zor zamanımda yanımdaydı ve hep destek oldu... Yeniden kendime gelmeme sebep oldu...

Özellikle İnglizce ifadesinde "This club has given me everything" ifadesini bir grup arkadaşla duyunca çok gururlandık... Anglo Sakson'lar bazı kalıplar kullanır örneğin "ilginç" demeleri aslında beğenmedim demektir...

Kewell'ın kullandığı bu ifade o kültürden birisinin o dilde söyleyebileceği en büyük minnet ve saygı ifadelerinden birisidir...

Bir de Hagi oynarken İstiklal marşı okunduğunda elini kalbine koyardı ya orda da aynı böyle duygulanırdım...

İyi kaldın Harry....

Üst Alt