Bizi bırakma Harry! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizi bırakma Harry!

Dün bir kez daha gördük ki Harry Kewell bu takımın ruhudur, takım için herşeyini veren bir Galatasaraylıdır..

O, Bordeaux ya 90 artılarda atılan golden sonra sanki 100 metre koşucusuymuşcasına Sabriyi kovalayacak kadar amatör,hırslı,gönülden...

Kimilerine göre hastalığı!!! yüzünden 90 dakika oynayacak durumda olmamasına rağmen..

O, gerektiği zaman hakeme itiraz eden, gerektiği zaman foul yapan, takımın ihtiyacı olduğu zaman kendini parçalayan...

Ama herşeyi gerektiği zaman!! yapan bir profesyonel...

O, hiçbir zaman yedek oturmayı kompleks yapmayan takımını herşeyin önüne koyan...

O, kadıköyde bu sene sahaya çıkacak olan ve belki de sahada tek ezilmeden kafası dik duracak ve kanının son damlasına kadar pes etmeyecek olan...

O, ağzından alçakgönüllü olmayan hiçbir söz çıkmayan...

O, bizim canımız...

Ve bildiğiniz gibi sözleşmesi 30.06.2010 tarihinde bitiyor...

Yönetim sezon sonuna hatta devreye bile kalmadan sözleşmesini yenilemeli ve Harry Kewell'ın oynamayı çok istediği Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray kadrosunda yer almasını sağlamalı...

O'na bu kadarını borçludur bu kulüp, ve aynı zamanda bu kulubün de Harry'e Şampiyonlar Ligi'nde çok ihtiyacı olacaktır...

Ben sahadaki Harry'e bakınca üzerindeki formayı gururla taşıyan bir futbolcu görüyorum, gurur ve cesaretle...

Her futbolcumun O'nun gibi olmasını istiyorum...

Cevap: Bizi bırakma Harry!

Uzatabildiğimiz kadar uzatılmalı sözleşmesi kewell gbi bir profesyonel oyuncu kolay bulamayız.

Harry Kewell ! Gerçekten adamın duruşuna dikkat ederseniz bir padişah gibi duruyor..Başı dik,Korkusuz... ! Harry Harry Kewell !

Merak etmeyin Harry onu sevenleri üzmez!

My name is Harry Kewell,from the Galatasaray (Yani Galatasaraylı Kewell)

Güzel bir istek...Harry kalmak istediği sürece kalmalı, gitmek istediğinde ise; nasıl karşılamalarda havaalanı dolup taşıyorsa, uğurlarken de bunu hakeden bir semboldür...

Üst Alt