BJK Resmi Sitesi: "Quaresma’nın Transferi Taraftarlarımızı Coşturdu"


Quaresma’nın Transferi Taraftarlarımızı Coşturdu

14.06.2010 10:04Yıldız futbolcumuz Ricardo Quaresma'nın transfer edildiğinin resmi sitemizde yayınlanmasından sonra, Siyah-Beyazlı taraftarlarımız internette yaptıkları yorumlarda bu transferden övgüyle bahsetti, duydukları memnuniyeti dile getirdi...İnter'in Portekizli dünyaca ünlü futbolcusu Ricardo Quaresma artık Kartal...Bir süredir Quaresma'nın transferini gerçekleştirmek için büyük bir gayret sarf eden Futbol Komitemiz, amacına ulaşarak yıldız futbolcuyu renklerimize bağlamayı başardı.Quaresma'nın artık Beşiktaşlı olduğunun açıklanmasını takiben internetteki haber sitelerinde transferle ilgili yorumlarda bulunan taraftarlarımız, duydukları memnuniyeti dile getirdi.İşte o yorumlardan bazıları:- Messi’den sonra en yetenekli futbolcuyu aldık, oynarsa BJK her sene şampiyon olur.- Quaresma’yı coşturabilecek tek isim Schuster. Tencere kapak misali. Beşiktaş bu sene gol yollarında resmen coşar.- Serdar Özkan’ın yerine Quaresma’yı aldık, inanamıyorum. Şampiyonluk kadar güzel.- Messi, Türkiye’ye gelene kadar en iyisi bu.- Ne yaptın Serdal Adalı! Oldu olacak Messi’yi de alın bari... Offf! Nasıl çatlıyor Fenerliler... Şanslısınız, Kadıköy’e de senede bir kere gelecek. Yıldız görürsünüz işte...- Daha iyisi varsa onu da sadece Beşiktaş alır.- PES oynayan arkadaşlar, bundan sonra Quaresma’yı alırken Beşiktaş’ı tıklasın. Yıldızı uzaklarda aramasın.- Böylesi gelmedi hiç. 5 forma alacağım valla.- Yazık oldu Bilica ve Gökan Gönül’e...

- Bu ne süper bir topçu, bu ne güzel bir karizma. Aramıza hoş geldin dünya yıldızı Quaresma.- Yanlış anons faciası! Bomba haber!! Fenerbahçeliler Q7’nin kendilerine geldiğini zannedip kutlama yapmaya başlamışlar.Beşiktaş Resmi Sitesi:eek:BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil GBomba transfer tabirini geçen sene öğrettik sanıyordum ama nasibini almayanlar olmuş.
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil Gbu kadar basiiit ve banel bir ne sitemiz var nede yöneticilerimiz :D şükür edelim.
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil GBunlar nasıl resmi site ya
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil GResmi siteler içinde en iyisi bizim.Bunların siteleri anca webaslan ile kıyaslarım.
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil Gne yapsınlar fb ye laf atıyolar ama kendileri takımların da ilk defa yıldız görüyorlar olur böyle şeyler :D
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil GNe biçim resmi site lan küfür etseydiniz bari.
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil Ggörmemişin erkek çocuğu olmuş tutmuş p.p.sini herkese göstermiş gibi bi durum:eek:
 
Cevap: BJK Resmi Sitesi: ''Nasıl çatlıyor fenerliler Quaresmayı Aldık'' (Şaka Değil GBu kadar gerizekalı bir kulüp olamaz.
 
Üst Alt