Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler


Bjk tv yorumcusundan cok cirkin bir benzetme.. Boyle adamlari yorumcu yapan kanal ve sorumlulardan hesap sorulmasi gerekir.[video=youtube;4pFwTtK4Z7w]https://www.youtube.com/watch?v=4pFwTtK4Z7w[/video]( FTW1905 Twitter )Daha sonra Telegol'e katildi[video=youtube;jyBL6CQCSAI]https://www.youtube.com/watch?v=jyBL6CQCSAI[/video]( FTW1905 Twitter )
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de cok gorursunuz "kendini tarif etmiş, national geographic'te genellikle kendisini görüyorum ben
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de cok gorursunuz "Tipe bak alık. Ezik ! Şikeci ! Adi ! Haysiyetsiz ! Katil !
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "Burada hukukçu varmı acaba... Bu konuda hakkımızı oyuncumuzun hakkını herşeyden önemlisi İnsan Hakkını savunacak bir hukukçu arıyoruz...Daha da fazla uzatmak istemiyorum. yoruma bile gerek yok... seviyeye inmek istemiyorum.
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "Bunlar sınırı iyice aşıyor şerefsiz alçak herifler.
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "Galatasaray camiasının, bu tür ciğeri 5 para etmez adamlara karşı çok yumuşak kalmasını içime sindiremiyorum.
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "Daha fazla sessiz kalamayiz en azindan Eboue kendini yanliz hissetmesin. Adi serefsizler
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "kısa ve öz bunlar fenerden de beterlermiş

Allah belanızı versin adiler bildiğin ten ırkçılığı yapıyorlar
 
Cevap: BJK TV Yorumcusu: " Eboue'yi National Geographic de Çok Görürsünüz "kulüp devreye girip dava acmali kesinlikle
 
Cevap: BJK TV yorumcusundan Eboue hakkında ırkçı söylemleristanbul'da 3. takım olmanın verdiği karın ağrısı beyinlerine vuruyor bazı şerefsizlerin
 
Cevap: BJK TV yorumcusundan Eboue hakkında ırkçı söylemlerBelki kulubumuzun haberi yoktur mutlaka ulastırmamız lazım. Böyle onun bunun evlatlarının yanına kar kalmasın serefsiz herif
 
Cevap: BJK TV yorumcusundan Eboue hakkında ırkçı söylemlerBaşkan dün çıktı o tüp oğlanla birlikte kameralar karşısında temenni mesajı veriyorlardı iyi ağırladıkları için teşekkür ediyordu..artık yönetim hiç olmazsa Fatih Hoca çıkıp eboue nin yalnız olmadığını göstermeli ..
 
Cevap: BJK TV yorumcusundan Eboue hakkında ırkçı söylemlerSunucu malagtosunu gectim.

Oyuncumuza sahip cikmaliyiz yaninda oldugumuzu anlamali
 
Cevap: BJK TV yorumcusundan Eboue hakkında ırkçı söylemlerOhaaa..Acilen şikayet edilmeli..Gereken neyse yapılmalı..Ne demek her hafta National Geo. da görürsün..Şerefsiz.
 
Üst Alt