Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

Cevap: Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

BU EBOUE'NİN GERÇEK KARAKTERİNİ BİR KAÇ HAFTA İÇİNDE HEP BİRLİKTE GÖRÜRÜZ VE BUGÜN ONU SAVUNLARI DA BEN O ZAMAN GÖRÜRÜM

turgay demir twitterde bunu yazmış. sen önce kendi karakterine bak dngil.

Böyle yönetime yazıklar olsun şu durumda bombalamaları lazımdı.Üstüne gitmeleri lazımdı.Tüpçünün yalandan kibar laflarına aldanmamıştır inşallah Ünal reyis.

Kıvırma derken , böyle birşey mi mesela :asd:

452785772-5e65bec56653f254d838e23bad3c82c5.4ecad7f0-full.png

Sahada çakmaklara karşı savaşan tek aslandı :asd: Kıvırmada son nokta. yuhhhhh :asd:

Anneni de gördüm ben National Geographic'de.

Bir aslan vardi üstünde.

irkci serefsiz telegol de dansözlügün kralini yapti umarim hukuki islem yapilir hakkinda böylelerinin ceza almasi lazim

Beşiktaş kulubünden açıklama yapılmıs ..

''Programa katılmış bir konuğun böyle bir talihsiz yorumda bulunmasını kendi yayın politikalarını bağlamayacağını belirterek, bu açıklamalar konuğun kendi yorumlarıdır. BJK TV ve Beşiktaş camiasını bağlamaz. " açıklamasında bulundu.

Yoldan geçen şuuru olmayan herifleri çıkaran BJK kulubü en az Burhan Akdağ kadar döneksiniz..!

Programınıza cıkardığınız adamların arkasında duramayacak kadar da acizsiniz.!

Twitterdan mehmet senol diye birinden

1. Volkan, Fenerbahçe, Rıdvan Dilmen, Aykut, Çarşı, Beşiktaş TV ve diğerleri... Neden hedeflerinde hep GSK var? Neden?

2. Dayanamıyorlar bence.... Çıldırıyorlar.... 3 Temmuz'dan beridir bir çamur atamadılar GSK'ne... Buna dayanamıyorlar..

3. Aralarına çağırıyorlar bizi, her türlü kışkırtma, her türlü hakaret...

4. Bize "gidin aramızdan, eğer temiz kalacaksınız" diyorlar... Futboldan en çok soğuyanlar Galatasaraylılar, farkında mısınız?

5. Onlar ise hala "şampiyonluk" peşinde!

kıvırma videosunu izledim de koptum ya :D

yılana benzetmiş :D yılan gibi kıvrıldığını nerden biliyon hacı :D hangi yılan bu? ebue'nin yılanı mı? :D

bende eboue yi brazzers daki kel adamın siyah versiyonu olarak benzetıyorum eboue ye dişi kartal bulmak lazım

Beşiktaş kulubünden açıklama yapılmıs ..

''Programa katılmış bir konuğun böyle bir talihsiz yorumda bulunmasını kendi yayın politikalarını bağlamayacağını belirterek, bu açıklamalar konuğun kendi yorumlarıdır. BJK TV ve Beşiktaş camiasını bağlamaz. " açıklamasında bulundu.

Yoldan geçen şuuru olmayan herifleri çıkaran BJK kulubü en az Burhan Akdağ kadar döneksiniz..!

Programınıza cıkardığınız adamların arkasında duramayacak kadar da acizsiniz.!

Stadda laf atan sahaya giren 3 5 taraftar camiayı bağlamaz

Tv lerinde konuşan bit yavrusunun konuşmaları camiayı bağlamaz

Şike yaparsın camiayı bağlamaz

Mehmet Ali Erbil Yonca Evcimik in hababam sınıfı versiyonunda türkçe öğrettikleri ingilizce hocasına söyledidikleri öğrettikleri laf geldi aklıma nedense

şike olayında olduğu gibi fifayı mail yağmuruna tutalım bir kişi ingilizce mail yazarsa hep beraber göndeririz

Fenerbahceli, Basiktasli, kimde oynuyor veya yasiyorsa yasasin her siyahi veya hangi renkte olursa olur olursun herkes once insandir.

Kizip kufur edebiliriz ama insan oldugu gercegini hic unutmamak lazim, irkcilik ayaklarimizin altindadir.

Üst Alt