BKTK 15/16 YF | Galatasaray 69-56 BGD | MS | 3 Mart | TRT Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BKTK 15/16 YF | Galatasaray 69-56 BGD | MS | 3 Mart | TRT Spor

Yarı finalde Basketbolu Geliştirenler SK ile eşleştik. Saat 19:45'de, Kadir Has Spor Salonu'nda oynanacak maç TRT Spor'dan canlı yayınlanacak.

Bu maçın galibi 5 Mart'ta AGÜSpor-Fb maçının galibiyle final oynayacak.

Zor da olsa alırız, fark atacağımızı zannetmiyorum. BGD yeni hocasıyla güzel gidiyor. Bjk'ye göre daha derli toplu ve kaliteli bir kadroları var.
Nevlin - Nevriye eşleşmesi maçın kilit noktası.

Agü'de Sanders sakat heralde bayadır. Bugün de oynamazsa Fb geçer Agü'yü. Finalde de Fb'yi favori görüyorum maalesef. Çok formdalar ve kazanma alışkanlığı yakaladılar. Quigley de Curry gibi orta sahadan sallasa atacak bir bileği var.

Bakalım..

Sandersız agü çok kötü takım be,milli takımda nevriyenin yerine yetişen esra urala bak,kadın düz koşamıyo torpil-hatır meselesi her yerde,keşke agüyle eşleşseymişiz yarı finalde

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karşılarında karamürsel sepeti kulichova yok artık,ann wauters varsa favori biziz ve kupay da alıcaz

Dubjlevic içine esra ural kaçmış,toparlayamıyor kendini

Ekrem hocam nie cansuyu kullanmıyorsun?,3lük çizgisinden şut tehdidi lazım

Zor da olsa alırız, fark atacağımızı zannetmiyorum. BGD yeni hocasıyla güzel gidiyor. Bjk'ye göre daha derli toplu ve kaliteli bir kadroları var.
Nevlin - Nevriye eşleşmesi maçın kilit noktası.

Agü'de Sanders sakat heralde bayadır. Bugün de oynamazsa Fb geçer Agü'yü. Finalde de Fb'yi favori görüyorum maalesef. Çok formdalar ve kazanma alışkanlığı yakaladılar. Quigley de Curry gibi orta sahadan sallasa atacak bir bileği var.

Bakalım..
Beklediğim gibi zor geçiyor maç. Takım maalesef fizik ve mental olarak bitik durumda. Seneye Loyd, Bahar, Işıl, Cansu, Jelena hariç diğerleri gitmeli.

Üst Alt