BKTK 15/16 YF | Galatasaray 69-56 BGD | MS | 3 Mart | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BKTK 15/16 YF | Galatasaray 69-56 BGD | MS | 3 Mart | TRT Spor

fenerbahce kaos basketbolu oynuyor.. Quegly şutları girmediği zaman coleman'a kalıyorlar bu 2 oyuncuyu tutarsan kazanırsın
Tutmak o kadar kolay değil işte. Onları kitlesen bile Birsel var. Ki eğer az çok maçlarımızı izliyorsan Birsel'in bizim maçlarda şov yaptığını bilirsin.

Onların uzun rotasyonu ; Tuğçe, Quanitra, Vera, Lavender

Bizim uzun rotasyonu ; Bahar, Nevriye, Wauters, Petra

Nevriye sakatlıktan sonra bitik duruma geldi eskisi gibi oynayamıyor yaşı da göz önünde bulundurursak. Wauters'in de vereceği katkı belli. Maç kazandırmaz. Petra zaten vasat altı bir oyuncu. Sadece Işıl, Loyd, Jelena ve Bahar'la zor kazanırız. X faktörlerde onlar daha etkili.

Edit: Jelena'yı yazmadım çünkü 3 numarada oynuyor o.

Son düzenleme:
Tutmak o kadar kolay değil işte. Onları kitlesen bile Birsel var. Ki eğer az çok maçlarımızı izliyorsan Birsel'in bizim maçlarda şov yaptığını bilirsin.

Onların uzun rotasyonu ; Tuğçe, Quanitra, Vera, Lavender

Bizim uzun rotasyonu ; Bahar, Nevriye, Wauters, Petra

Nevriye sakatlıktan sonra bitik duruma geldi eskisi gibi oynayamıyor yaşı da göz önünde bulundurursak. Wauters'in de vereceği katkı belli. Maç kazandırmak. Petra zaten vasat altı bir oyuncu. Sadece Işıl, Loyd, Jelena ve Bahar'la zor kazanırız. X faktörlerde onlar daha etkili.

evet tek tek oyunculara bakarsak uzun rotasyonunda avantajları var.. ama ben bizim oyuncuların bu maçta hırs yapacagını düşünüyorum..

Eğer hakemler devreye gırmesse bu maçı kazanırız.. Bahar , Dublıjeviç , Işıl , Nevriye ve Loyd.. bu 5 oyuncu gününde olursa yeneriz..

nevriye tabiki yaşlandı ama bu maçın bir Final oldugunu unutmayalım..

Galatasaray kupa takımıdır.. asla rakibin kolay kazanmasına izin vermez Final maçlarında.. ben tam tersi kazanacagımızı düşünüyorum

evet tek tek oyunculara bakarsak uzun rotasyonunda avantajları var.. ama ben bizim oyuncuların bu maçta hırs yapacagını düşünüyorum..

Eğer hakemler devreye gırmesse bu maçı kazanırız.. Bahar , Dublıjeviç , Işıl , Nevriye ve Loyd.. bu 5 oyuncu gününde olursa yeneriz..

nevriye tabiki yaşlandı ama bu maçın bir Final oldugunu unutmayalım..

Galatasaray kupa takımıdır.. asla rakibin kolay kazanmasına izin vermez Final maçlarında.. ben tam tersi kazanacagımızı düşünüyorum
Bu sezon oynadığımız 5 maçta da yenildik. Hırs falan hikaye. Her şey oyuncu kalitesine bağlı. Kazanmamız için 13/14 ELW yarı finalindeki gibi oynamamız lazım. Yani şans da olması lazım.

Üst Alt