Black Friday 2020 Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday 2020 Başlığı

Black friday dünyanin en büyük balonu ve yalani
Tanidik biri temuz ayinda herhangi bir bebek araba fiyatini screenshot aldi (189 euro)
Siteye girip fiyata bakti resmen milletle dalga geciyorlar ayni bebek arabanim fiyatini güya 289 euro dan 199 euroya düsürmüsler süper firsat olarak

90% bu heryerde böyle

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu yüzden gerçekten lazım olan ve uzun süredir takip edilen ürünler alınmalı bu dönemde. Önüne gelen "yüksek indirim" yazan ürünlere balıklama atlamamak lazım.

En mantıklısı arama motorlarında son 6 ayın falan fiyatlarını kıyaslamak. Ben denk gelirse telefon ve smartwatch almak istiyorum ama fiyat dalgalanmaları hakkında da bilgi edindim. Hoşuma gitmezse almam da acelesi de yok yani.

sent via GSC

Black friday dünyanin en büyük balonu ve yalani
Tanidik biri temuz ayinda herhangi bir bebek araba fiyatini screenshot aldi (189 euro)
Siteye girip fiyata bakti resmen milletle dalga geciyorlar ayni bebek arabanim fiyatini güya 289 euro dan 199 euroya düsürmüsler süper firsat olarak

90% bu heryerde böyle

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim için normal durum bu 189 olan ürün 289 oluyor 3 4 ay içinde

Blackfriday kapsamında 1 tb nvme ssd bulan varsa bir zahmet bana da haber versin. İyi bir indirim yakalayamadım, çok acil ihtiyacım olmadığı için fazla para vermek de istemiyorum, her zaman olabilen rutin indirimleri aşan bir indirime rastlamadım henüz.

Abi bunun 500 GB olanını kullanıyorum.1 ay boyunca takipteydim.900 950 bandında geziyordu sonrasında 850 ye düştü.Kuponla birlikte Trendyol da 800 liraya almıştım.Gayet memnunum.Tabi o zamanlar attığım linkdeki 1 TB olanın fiyatına hiç dikkat etmemiştim.Ssd konusunda Samsung iyidir.

Abi bunun 500 GB olanını kullanıyorum.1 ay boyunca takipteydim.900 950 bandında geziyordu sonrasında 850 ye düştü.Kuponla birlikte Trendyol da 800 liraya almıştım.Gayet memnunum.Tabi o zamanlar attığım linkdeki 1 TB olanın fiyatına hiç dikkat etmemiştim.Ssd konusunda Samsung iyidir.
Olmazsa bunun 500gb olanını alayım yav hali hazırda standart 500gb ssd + sistemin kurulu olduğu 240gb ssd var. Linkini verdiğinin 500 gbsini alıp windows kurayım diğer ikisini de normal kullanayım en iyisi aç gözlülüğe gerek yok. Sağolasın.

Üstteki bütçeyi aşar, alttakinin özellikler de yeterli değil kardeşim ama çok sağol öneri için. Arçelik bir buzdolabını gözümüze kestirdik şimdilik bakalım.

Blackfriday kapsamında 1 tb nvme ssd bulan varsa bir zahmet bana da haber versin. İyi bir indirim yakalayamadım, çok acil ihtiyacım olmadığı için fazla para vermek de istemiyorum, her zaman olabilen rutin indirimleri aşan bir indirime rastlamadım henüz.
Bende bakınıyorum abi de hiç eli yüzü düzgün bişey yok.
90 kuruş indirim yapıp fiyat üstü çizen mi ararsın, önce bindirip sonra indirse bile piyasanın daha yukarısında satan mı ararsın hepsi mevcut.

Deli gibi reklama para vereceklerine adam gibi indirim yapsalar keşke.

Üst Alt