Black Friday! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

y
Monster düşünüyordum ama tasarım olarak çok ağırlar. Her gün taşıması kolay olmuyor.

Asus Vivobook Pro ile bu arasında kaldım. İkisi de benzer fiyatlar. Düşmezse istediğim kadar 4800 TL'ye Monster var ona gideceğim zaten yine.

Yazık edersin demişsin. Sebebi nedir bu arada? Bir problemi varsa bileyim yorumlar genelde olumluydu çünkü.

Bende monster var 10 yıldır kullanıyorum bana mısın demedi gerçekten adı gibi canavar tekrar bilgisayar alacak olsaydım monster'dan şaşmazdım

Bir senedir alışveriş listesi yapıyorum ve listeye yazdığım ürünlerin piyasadaki minimum fiyatlarını periyodik olarak kaydediyorum. Bazen bazı ürünlerde Black Friday'de bile olmayacak indirimler yakaladım ve hemen aldım.
Geçen sene Black Friday'de 10.000 TL'ye yakın alışveriş yapmıştım. Bu sene kriz var. 6.000-7.000 TL'de kapatırım herhalde.

Evet ben de öyle yapıyorum, takip edince gerçekten çok uygun fiyatları yakalayabiliyorsun.

Black Friday den ziyade Amazon Cyber Monday de var mesela. Bir de yurt dışında noel zamanı çok indirimler oluyor herkes hediye telaşına girdiği için.

sent via GSC

Amazon amerika indirimlerini 4 gözle beklerdik.
Şimdi gümrük+kargo derken TR fiyatıyla kafa kafaya gelen bir durum söz konusu.
Türkiye firmalarında da bindirim üstüne indirim oluyor genelde.

Bindirmişler o zaman.

Sen ne diyorsun. Düşerse 5.000'e Monster'a tercih edilir mi? Tasarım hoşuma gitti açıkçası. Ama ısınma, malzeme kalitesi vs tarzı şeyleri bilmiyorum.

Hoş Monster'da gidip 3.500'e falan düşerse onu alabilirim yine.

Bilgisayarları karşılaştırmam lazım at tüm seçenekleri bakayım onun dışında hayatta Lenovo almam teknik servisin bana yaşattıklarından sonra, ucuz olsa da kasaları kaliteli değil Lenovoların ve İstanbul teknik servisleri rezalet.

Bilgisayarları karşılaştırmam lazım at tüm seçenekleri bakayım onun dışında hayatta Lenovo almam teknik servisin bana yaşattıklarından sonra, ucuz olsa da kasaları kaliteli değil Lenovoların ve İstanbul teknik servisleri rezalet.

Abra A5 V13.2 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook

Asus'lar pahalı ciddi ama daha kötü de olsa bu da var aklımda. Gerçi U serisi işlemci H'e göre daha kötüymüş.

Asus Vivobook X542UR-DM452T Intel Core i7 8550U 8GB 1TB Fiyatı

Konu laptoplardan açılmışken. Bana da bi laptop önersenize yav.

Aradığım ana özellikler: 14" / 8GB Ram/ SSD olsa güzel olur ama HDD de olabilir/ beni rahat bi 5 sene götürmesi lazım/ cihaza göre uygun kalitede işlemci/ ince bir laptop.

Yukarıda yazdığım özelliklerden olmazsa olmazı 14", beni en az 5 sene götürmesi ve ince olması. Inceden kastım öküz kadar bir cihaz olmasın yani. Mesela Acer Swift çok hoş bir alet.

Diğer bütün özelliklerde aslında bayağı esneğim diyebilirim.

Not: Oyun falan oynamayacağım, kişisel kullanım + iş kullanımı için laptop arıyorum.

Bunun icin ayırdığım bütçem maksimum 800€.

sent via GSC

Konu laptoplardan açılmışken. Bana da bi laptop önersenize yav.

Aradığım ana özellikler: 14" / 8GB Ram/ SSD olsa güzel olur ama HDD de olabilir/ beni rahat bi 5 sene götürmesi lazım/ cihaza göre uygun kalitede işlemci/ ince bir laptop.

Yukarıda yazdığım özelliklerden olmazsa olmazı 14", beni en az 5 sene götürmesi ve ince olması. Inceden kastım öküz kadar bir cihaz olmasın yani. Mesela Acer Swift çok hoş bir alet.

Diğer bütün özelliklerde aslında bayağı esneğim diyebilirim.

Not: Oyun falan oynamayacağım, kişisel kullanım + iş kullanımı için laptop arıyorum.

Bunun icin ayırdığım bütçem maksimum 800€.

sent via GSC

:D 800 liraya telefon alamiyoruz burda
Alpayin attigi laptop iyi baya ekran karti senin icin fazla tabi.
5 yil gotursun diyorsan marka tercihide onemli.bence Dell ömürlük cihazlar yapiyor bi bakmak lazm

Üst Alt