Black Friday! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

:D 800 liraya telefon alamiyoruz burda
Alpayin attigi laptop iyi baya ekran karti senin icin fazla tabi.
5 yil gotursun diyorsan marka tercihide onemli.bence Dell ömürlük cihazlar yapiyor bi bakmak lazm
Benim Acer Aspire var şu an. Bu sene 6.senesini doldurdu ama artık yavas yavaş sonuna doğru yaklaşıyor.

Aslında normal tıkır tıkır çalışıyor da bayağı ses yapmaya başladı son zamanlarda hem fanı hem de diski çok ses yapıyor durduk yere tam beklemediğin bir anda başlıyor bir kaç dakika ses yapıp sonra yine susuyor.

Ne yalan söyleyeyim iş yerine yanımda götürmeye utanıyorum artık biraz :D

Dell'in aletleri pahalı herhalde ama yine de pek bir bilgim yok. Acer Swift bayağı hoşuma gitti ama onunda 8GB versiyonu tuzlu bilmiyorum değer mi. 4GB uzum vadeli yeter mi onda kararsız kaldım.

sent via GSC

5kda az para degil hayirli olsun simdiden.Zamanin varsa ugra bir magazaya bence.Cevizlibagdakinde vardir kesim
Bu arada
Donanim olarak baya iyi yav
Notebooklarda ekran kartinin bu kadar gelistigini bilmiyordum.

CFD programı kullanmam gerekecek ondan alıyorum. Oyun çok oynamam ama lazım şöyle 5-6 yıl min. sorunla kullanabileceğim bir pc.

Benim Acer Aspire var şu an. Bu sene 6.senesini doldurdu ama artık yavas yavaş sonuna doğru yaklaşıyor.

Aslında normal tıkır tıkır çalışıyor da bayağı ses yapmaya başladı son zamanlarda hem fanı hem de diski çok ses yapıyor durduk yere tam beklemediğin bir anda başlıyor bir kaç dakika ses yapıp sonra yine susuyor.

Ne yalan söyleyeyim iş yerine yanımda götürmeye utanıyorum artık biraz :D

Dell'in aletleri pahalı herhalde ama yine de pek bir bilgim yok. Acer Swift bayağı hoşuma gitti ama onunda 8GB versiyonu tuzlu bilmiyorum değer mi. 4GB uzum vadeli yeter mi onda kararsız kaldım.

sent via GSC

Onceki sayfada attim bir link
O tarz bir pc seni baya goturur.Donanim olarak cok iyi malzeme kalitesine sen magazada bakacaksin artik

Ilginç.

Şaşırdım bayağı. Çevremde acer kullanan herkes memnun yani.

sent via GSC
Belki beklentiler ile alakali farkliliklar olabilir.
Ben üc sene Dell marka kullandim, kagit üzerinde baktigin zaman cok iyi donanima sahip bir cihazdi ama ben hic memnun kalmadim.
Simdi Surface cihazlarina gectim ve bayagi memnunum.

Belki beklentiler ile alakali farkliliklar olabilir.
Ben üc sene Dell marka kullandim, kagit üzerinde baktigin zaman cok iyi donanima sahip bir cihazdi ama ben hic memnun kalmadim.
Simdi Surface cihazlarina gectim ve bayagi memnunum.
Surface tablet gibi olan aletler değil mi. Klavyeli tablet gibi olanlar?

Bir kaç yorum yukarıda beklentilerimi yazmıştım bana önerebileceğin bir alet var mı peki

sent via GSC

y
Monster düşünüyordum ama tasarım olarak çok ağırlar. Her gün taşıması kolay olmuyor.

Asus Vivobook Pro ile bu arasında kaldım. İkisi de benzer fiyatlar. Düşmezse istediğim kadar 4800 TL'ye Monster var ona gideceğim zaten yine.

Yazık edersin demişsin. Sebebi nedir bu arada? Bir problemi varsa bileyim yorumlar genelde olumluydu çünkü.

Monster ağır olur biraz haklısınız ama sorun yaşamazsınız, yaşarsanız bile muhattap bulmak zor olmaz. Lenovo pc kullandım daha önceden çok kaliteli diyemem, servis sıkıntısı da yaşadım. Ben belli bir miktarın üstünde para ödeyeceksem asla lenovo,Toshiba,vestel,casper almam (gerçi vestel ve casper çok cuzzi satsa bile almam) 5000 tl gibi bir para ödeyecekseniz, ekran kartı değişebilen soğutma sistemi iyi ve servisi ilgili olan bir markadan almanızı tavsiye ederim renktaşım.

Surface tablet gibi olan aletler değil mi. Klavyeli tablet gibi olanlar?

Bir kaç yorum yukarıda beklentilerimi yazmıştım bana önerebileceğin bir alet var mı peki

sent via GSC
Hem öylesi var, yani tablet ve takabildigin klavye, hem de artik klasik laptop olanlar da var.
Bakacagim ama Surcafe ortaya koydugun bütceyi zorlar.

Monster ağır olur biraz haklısınız ama sorun yaşamazsınız, yaşarsanız bile muhattap bulmak zor olmaz. Lenovo pc kullandım daha önceden çok kaliteli diyemem, servis sıkıntısı da yaşadım. Ben belli bir miktarın üstünde para ödeyeceksem asla lenovo,Toshiba,vestel,casper almam (gerçi vestel ve casper çok cuzzi satsa bile almam) 5000 tl gibi bir para ödeyecekseniz, ekran kartı değişebilen soğutma sistemi iyi ve servisi ilgili olan bir markadan almanızı tavsiye ederim renktaşım.

Sağolasın.

Monster ve Asus arasında tercih yapacağım o halde. Servis olayı önemli.

MSİ çok iyi de çok fark var arada fiyat olarak.

Aynı klasmana yakın PC'ler

ASUS 7.000
Monster 5200
MSİ 8000 TL ve üstü

Olm bak boş atmaktan vazgeç koyucam tekmeyi yoksa fiyata göre kalite kıyası yapılmaz.

Kasa kalitesi, iç kasa mimarisi, ekran tipi, tuş klavye bağlantıları vs bir çok etken var her şey oradaki donanımlar değil, ayrıca her markanın fiyat politikaları da farklıdır.

Ne için kullanacağına göre karar vermeli Alpay. Benim gibi FM dışında oyun oynamıyorsa ağır bilgisayar tam bir eziyet. Ben sürekli yanımda gezdirdiğim için Lenovo Ideapad gibi hafif bilgisayarlar tercihim. Hor kullanınca daha çabuk sıkıntı çıkarır belki ama düzgün kullanırsan uzun süre rahat ettirir. Lenovo'dan ben genel oalrak çok memnunum.

Üst Alt